banner257

ZABITA MEMURU ESNAFI ÇOCUĞUNUN ÖNÜNDE DARP ETTİ

Talas İlçesinde yaşanan olay akılla zarar cinsten. Talas Belediyesi Zabıta ekipleri bir esnafı çocuğunun gözleri önünde darp etti.

ZABITA MEMURU ESNAFI ÇOCUĞUNUN ÖNÜNDE DARP ETTİ

Kayseri’nin Talas İlçesinde yaşanan olay tepkileri de beraberinde getirdi. Talas ilçesinde esnaflık yapan vatandaş ile zabıta ekiplerinin konuşması bir anda kavgaya dönüştü. Esnafın zabıta ekiplerine, “Zaten iş güç yok. Biz ne yapalım. “dediği öğrenildi.

Yaşanan bu tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Esnafla tartışan Talas Belediyesi Zabıta memurları esnafı küçük çocuğunun önünde evire çevire darp etti.

Babasının dayak yediğini gören çocuk korkudan ağlamaya başladı. Korkulu gözlerle babasının dayak yediğini izleyen çocuğa yoldan geçen bir kadın sakinleştirmeye çalıştı.

Korkan küçük çocuk kavganın olduğu yerden koşarak uzaklaşması yürekleri dağladı. Yaşanan bu olaydan sonra tepkiler çığ gibi büyüdü.

Sosyal medya üzerinde zabıta ekiplerine tepki gösteren vatandaşlar Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a seslendi. Başkan Yalçın’ın bu görüntüleri izledikten sonra gereğini yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

BABASININ DAYAK YEDİĞİNİ GÖREN ÇOCUK KORKUDAN KAÇTI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşın ellialtio
Yaşın ellialtio - 2 ay Önce

Yazık gunah Allahtan korksunlar esnaf hali perişan hala esnafla uğraşıyorlar yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER

banner310