Büyükşehir iştiraki KAYMEK, 13 Kasım Dünya İyilik Günü’nde yüreklere dokunacak bir adım attı. KAYMEK 'Çocuklarımıza İyilik Örün' projesini başlattı.

Büyükşehir KAYMEK A.Ş. tarafından “Hep Birlikte İlmek İlmek Sevgi Öreceğiz” sloganıyla hayata geçirilen proje kapsamında, soğuk kış günlerinde ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin atkı, bere ihtiyaçlarını karşılamak ve kalplerine dokunmak amaçlanıyor. Projeye vatandaşlarda katılarak destek verebilecek.

Miniklerden, ‘ulu çınarlara saygı’ etkinliği Miniklerden, ‘ulu çınarlara saygı’ etkinliği

“YUMAKLAR İSTER SİZDEN, İSTER BİZDEN”

Projeye destek vermek isteyen vatandaşlar için KAYMEK talep edenlere ücretsiz olarak ip tedarik imkânı sundu. 4 renk örgü ipleri, klasik bere ve atkı örmek isteyen vatandaşlar KAYMEK'in bütün tesislerinden ücretsiz olarak malzeme teslim alabilecek. Dileyen vatandaşlar ücretsiz olarak verilecek iplerin yerine kendi imkânlarıyla da ip temin edebilecekler.

KAYMEK yetkili personeli, belirlenen ölçülerde örülecek olan atkı ve bereleri ip tesliminden itibaren en geç 15 gün sonrasında bitirilmiş olarak yine KAYMEK tesislerinde projeye katılan vatandaşlardan teslim alacak. Vatandaşların örmüş oldukları atkı ve bere takımları, KAYMEK tarafında başta köy okulları olmak üzere kentte bulunan ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine dağıtılacak.

'Çocuklarımıza İyilik Örün' projesine destek vermek isteyenlerin, 0352 231 80 31 numaralı telefondan detaylı bilgi alabileceği belirtildi.