KAZANANI KUTLARIM!..

KAZANANI KUTLARIM!..

Kayseri Ticaret Odası ’KTO’, seçimlerini kazanan belli oldu..

Yeni Başkan Ömer Gülsoy !.

Bu şehrin yetiştirdiği,tam ticaret erbabı iş adamı Ömer Gülsoy, hem de fevkalade sempatik bir kişiliktir.. Başkanlık tam da komiteler üzerinde etkili çalışana gitmiş.. Adam çalışmış, kazananı kutlamak lazım..

Gülsoy ve ekibi bir kaçı hariç komitelerin tamamını aldı.Ticareti ve siyaseti iyi bilen, ama bilgisini "Aman da boşa gitsin" diye kullanmayan, sessiz, sakin ve saygın kalan bir işadamı Ömer Gülsoy.. KTO dışında kalmadı, hep içine girdi. Ama hep belli bir düzeyin üzerinde durdu.. Çevresel alanını yanına çekti. İçine sineni çekti.. Gazeteciliğin, tarafsızlık ilksine uygun olarak, yazdığım yazılandan üzerine alınmadı mesela.. Ömer Gülsoy..KTO yeni başkanı..

Bu da hak edilmiş bir başkanlık..

Öbür kaybedenleri ve alanlarındaki rakiplerin çoklarını tanıdığım için onlar hakkında bir şeyler yazmak isterim. Hepsi çok değerli vatansever işadamları.

KTO seçimlerin kaybedeni yok. Tam tersi kazananı var. Dünde kazanan Kayseri’ydi. Bugünde kazanan Kayseri oldu. KTO seçimlerini kaybeden Mahmut Hiçyılmaz ve ekibine ticari ve sosyal hayatlarında başarılar. Ömer Gülsoy ve ekibine de yeni dönemde başarılar. Memleket hepimizin, seçim atmosferi bitti, sıra geçimde haydi Bismillah…

Bence..

YORUM EKLE