banner257

ERCİYES MOTO FEST BAŞLADI

Erciyes Motosiklet Festivali beşinci kez festival ateşinin yanması ile başladı. Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunları Erciyes Dağı’nda bir araya geldi.

ERCİYES MOTO FEST BAŞLADI

Kayseri Erciyes A.Ş. destekleri ile Kayseri’deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilenErciyesMotoFest bu yıl beşinci kez düzenleniyor.

Vestel, Aytemiz, Motul, Spor Moto, KTM ve Lodos Enerji’nin destek verdiğiMotosiklet FestivaliErciyes Dağı’nın 2 bin 200 metresindeki Tekir Yaylası’nda bulunan çadır&karavan kamp alanında yapılıyor.


Türkiye’nin dört bir yanından binlerce demir atlıyı zirvede bir araya getiren festivalin ilk günükamp ateşinin yanması ile başladı. Motosiklet tutkunları çeşitli müzik gruplarının sahne performansları ile doyasıya eğlendi.
Motosiklet oyunları, şovlar, yarışmalar gibi çeşitli faaliyetlerin yapıldığı organizasyonda klasik otomobil, off-road ve vosvosaraçlarda sergilendi.

Festivalin ikinci gününde kültür ve tarih turları, Moto-cross yarışları da yapılacak Türkiye motosiklet akrobasi şampiyonu ve ünlü motor şovmeni Birkan Polat da heyecan verici bir gösteri sergileyecek.Erciyes’te bir araya gelen olan motosikletçiler kortej sürüşü ile şehir turu attıktan sonra tekerleri Kayseri Cumhuriyet Meydanı istikametinden tekrar festival alanına çevirecek.


Festival Programı ise şöyle:

27 Ağustos Cumartesi

12:00 - 14:00 Motocross Yarışları

16:00 - 18:00 Şehir Kortej Sürüşü

18:00 - 19:00 Birkan Polat Akrobasi Gösterisi

20:00 - 20:30 Kamp Ateşinin Yakılması

20:30 - 22:30 Random Konseri

22:30 - 00:00 Plaket - Kapanış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER