banner257

TÜRKÜ ZİYAFETİ

Büyükşehir Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri türkü ziyafeti ile devam etti. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın verdiği konser büyük ilgi gördü.

TÜRKÜ ZİYAFETİ

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu Şehir Tiyatrosu'nda verdiği konserle yurdun değişik yörelerinden türküler sundu. Konseri Şef Namık Kemal Bilgin yönetti. Koro ve solo olarak türküler seslendiren Türk Halk Müziği Korosu'nun konserine ilgi büyüktü. Müzik severler konser için Şehir Tiyatrosu'nu tamamen doldurdu.

KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. 19 Aralık Cuma günü "Omzumdaki Melek" adlı oyun Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek. 20 Aralık Cumartesi günü ise Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde şiir dinletisi gerçekleştirilecek. Saat 19.30'da başlayacak olan Şiir Dinletisine ünlü isimlerden Uğur Arslan katılacak. 21 Aralık Pazar günü ise "Balıklar Firarda" adlı çocuk oyunu Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek.

Aralık ayının son haftasında da Türk Sanat Müziği Konseri, Halil Necipoğlu'nun katılacağı Tasavvuf Müziği Konseri ve tiyatro oyunları ile kültür sanat etkinlikleri devam edecek.


Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306