banner257

Alpaslan Baki Ertekin’den FETÖ Firarisi’ne Yanıt: ’Kaçak Ergun, Vatansız Ergun, Rüzgargülü Ergun”

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, FETÖ firarisi Ergun Babahan’ın Kayserispor ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı “Kayseri, şehri Boydak ailesine yaptığı vefasızlığın bedelini sadece futbolda küme düşerek ödemeyecek. Her alanda küme düşecek” şeklindeki mesaja çok sert yanıt verdi.

Alpaslan Baki Ertekin’den FETÖ Firarisi’ne Yanıt: ’Kaçak Ergun, Vatansız Ergun, Rüzgargülü Ergun”


Sabah ve Tod’s Zaman gazetelerinde köşe yazarlığı yapan, Fethullah Gülen’e yakın Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Yönetim Kurulu üyeliği bulunan Ergun Babahan, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden şu mesaj yayınladı: “Kayseri şehri Boydak Ailesi’ne yaptığı vefasızlığın bedelini sadece futbolda küme düşerek ödemeyecek. Her alanda küme düşecek.’’

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, FETÖ firarisi Ergun Babahan’ın bu çıkışına mesajına şu ifadelerle yanıt verdi:

‘’Kaçak Ergun, Vatansız Ergun, Rüzgargülü Ergun. Hayatında bir kere erkeklik yapıp: ‘Bu kupa Pensilvanya’ya girsin’ demiş 24 saat geçmeden özür dilemiştin. Kayseri düşerse tekrar çıkar, çok şükür, ama FETÖ’yü finanse edenlere vefası olmaz. Çıkarken alacağı kupa da nereye dersen oraya.”

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 11:36

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306