banner257

Başkan’dan Öğrencilere Çorba İkramı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi’ni ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, burada öğrencilerle sohbet etti ve çorba ikramında bulundu.

Başkan’dan Öğrencilere Çorba İkramı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi’ni ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, burada öğrencilerle sohbet etti ve çorba ikramında bulundu. Başkan Büyükkılıç, daha sonra Talas-Mevlana Mahallesi’nde beş öğrencinin birlikte kaldığı öğrenci evini ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, üniversite öğrencileriyle 15 Temmuz Yerleşkesi’nde bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Gençlik Spor İl Müdürü Murat Eskici ile birlikte Kayseri, Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi’ni ziyaret eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’nın da katılımıyla kütüphaneye geçerek öğrencilerle sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, geç saatlere kadar Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrencilere başarı ve kolaylıklar diledi. Başkan Memduh Büyükkılıç, beraberindekilerle birlikte öğrencilere simit ve çorba ikramında da bulundu.

ÖĞRENCİ EVİ’NE SÜRPRİZ ZİYARET

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz Yerleşkesi’nin ardından Talas-Mevlana Mahallesi’ndeki öğrenci evine sürpriz bir ziyarette bulundu. Mevlana Mahallesi’nde Hakan Selim Pertek, Ebubekir Koca, Ayberk Can, Yasin Kaynak ve Ahmet Eraslan adlı öğrencileri AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte evlerinde ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, öğrencilerle çay içti ve sohbet etti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310