“Hiç kıvırma sevgili Çetin Arık!”

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, istifaya davet ettiği CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’a sosyal medya hesaplarından yüklenmeye devam etti. Özhaseki, yaptığı yazılı açıklama ile kendisini savunan ve iddialarını tekrarlayan Çetin Arık’a seslenerek, “Lafı hiç kıvırma sevgili Çetin Arık! İddia ettiğin Sayıştay raporlarını çıkar ya da istifa et! Yoksa bundan sonra sana kiralık vekil dediğimiz gibi yalancı ve müfteri vekil diyeceğiz” dedi.

“Hiç kıvırma sevgili Çetin Arık!”

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık arasındaki istifa düellosu sürüyor.

Hiç kıvırma sevgili Çetin Arık!”

Bu kez sosyal medya hesaplarından istifaya davet ettiği CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’a seslenen Özhaseki, şu ifadeleri kullandı:

Hiç kıvırma sevgili Çetin Arık!

İki gün boyunca düşünüp akıl hocalarınla sapla samanı karıştırarak aklınızca cevap vermeye çalışmışsınız. Yalnız peşinen söyleyeyim; daha gülünç duruma düşmüş, iyice batmışsın. Yapacağın en iyi şey; böyle komik duruma düşmektense yalan söylediğini itiraf edip özür dilemekti. Ama sizde nerede o erdem !

Zamanında pek muhterem (!) Genel Başkanın Kılıçdaroğlu da bana iftira atmıştı. 300 sayfalık dilekçe ve 20 milletvekili ile mahkemeleri baskı altına almaya çalışmış ama orada da rezil olmuştu. Yalanları mahkemede yüzüne çarpılmıştı.

Sevgili Çetin; “Özhaseki, döneminde yapılan 15 milyonluk köprü ortada yok. Bu konuyla ilgili ortada Sayıştay raporları var.” diyordun.

Lafı hiç kıvırma; ortaya Sayıştay raporlarını çıkar ya da istifa et!

Yoksa bundan sonra sana kiralık vekil dediğimiz gibi yalancı ve müfteri vekil diyeceğiz.”

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2022, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Eser
Hatice Eser - 6 ay Önce

Haseki bey artık cekmiyor. Arık vekilin sorularina cevap versene...

SIRADAKİ HABER