banner257

KAYSERİSPOR DA ŞOK SKANDAL

Kayserispor hakkında hazırlanan “Bağımsız Denetçi Raporu” henüz adli mercilerle paylaşılmadan kısmı olarak basına sızdı. Kayserispor Eski Başkanı Erol Bedir başta olmak üzere bazı yöneticilerin Hollanda ve Antalya kamplarını, Kayserispor kesesinden aile boyu tatile çevirdikleri ortaya çıktı.

KAYSERİSPOR DA ŞOK SKANDAL

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın göreve geldiği andan itibaren son genel kurul toplantısında alının kararla yaptırılan “Bağımsız Denetçi Raporu” basına sızdı. Henüz adli mercilerle paylaşılmadan kısmi olarak basına sızdırılan raporda, şok detaylar ortaya çıktı.

Hollanda ve Antalya kampları AİLE BOYU TATİLE DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ

Kayserispor Eski Başkanı Erol Bedir başta olmak üzere, Mehmet Çakmak Uyar, Şevket Uyar, Serdar Maraşlı, Fatih Çağlar Öcal gibi isimli yöneticilerin Hollanda ve Antalya kamplarını, Kayserispor kesesinden aile boyu tatile çevirdikleri öğrenildi.

ORHAN TAŞÇI VE MUSTAFA BAKIR KAMP HARCAMALARINI KENDİ CEPLERİNDEN ÖDEMİŞ

Diğer yandan raporda yer alan Av. Orhan Taşçı ile Mustafa Bakır isimli yöneticilerin kampların yapıldığı tarihlerde, söz konusu kamp harcamalarına karşılık olarak Kayserispor Kulübüne 5’er bin TL kendi hesaplarından bağış yaptıkları gözlendi.

İŞTE AV. ORHAN TAŞÇI'NIN BAĞIŞ MAKBUZU

İŞTE MUSTAFA BAKIR'IN BAĞIŞ MAKBUZU

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 11:10

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310