"Mustafa Atsız kendisini gizlemiş kripto düzeyde FETÖ’cüdür”

RECEP ÇETİNKAYA DEŞİFRE ETTİ: “MUSTAFA ATSIZ KENDİSİNİ GİZLEMİŞ KRİPTO DÜZEYDE FETÖ’CÜDÜR”

"Mustafa Atsız kendisini gizlemiş kripto düzeyde FETÖ’cüdür”

Bir dönem Kayseri’de faaliyet gösterip battıktan sonra Aydın’a yerleşen daha sonra ise “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak” iddiasıyla tutuklanan Kolcuoğlu restoranın sahibi Recep Çetinkaya, Kayseri’deki FETÖ yapılanmasını deşifre etti. Kayseri’de üst düzey onlarca işadamının Fethullahçı Terör Örgütü ile ilişkilerini verdiği ifadede gün yüzüne çıkaran Çetinkaya, “Kayseri Özel İdare Eski Genel Sekreteri Mustafa Atsız da FETÖ’cüdür. Dilekçemde açıkladım. Çok büyük yolsuzlukları vardır. Mustafa Atsız kendisini gizlemiş kripto düzeyde FETÖ’cüdür” şeklinde çok çarpıcı iddialar ortaya attı.

“İLK OLARAK BABASINI ELE VERDİ”

“FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak” iddiasıyla gözaltına alınıp tutuklandıktan sonra, kaldığı cezaevinden SEGBİS sistemiyle görüntülü ve sesli bir biçimde ifade veren Kayseri’deki Kolcuoğlu restoranın eski sahibi Recep Çetinkaya, “Babam Yaşar Çetinkaya Fethullahçı Grup içerisindeydi” sözleriyle başladığı ifadesinde ilk olarak babasını ele verdi.

“İFADEDE ÜST DÜZEY ONLARCA İŞADAMININ İSMİ VAR”

Daha sonra Kayseri’de üst düzey onlarca işadamının Fethullahçı Terör Örgütü ile ilişkilerini tek tek anlatan Recep Çetinkaya, şu an Mersin Vali Yardımcısı olarak görev yapan Kayseri Özel İdaresi Eski Genel Sekreteri Mustafa Atsız’ı da deşifre etti.

“MUSTAFA ATSIZ, KENDİSİNİ GİZLEMİŞ KRİPTO DÜZEYDE FETÖ’CÜDÜR”

Savcıya verdiği ifadesinde Mersin Vali Yardımcısı Mustafa Atsız’ın çok büyük yolsuzluklarının olduğunu iddia eden Çetinkaya, “Mustafa Atsız kendisini gizlemiş kripto düzeyde FETÖ’cüdür” dedi.

ATSIZ’IN AYRICA FETÖ FİRARİSİ DAYISI VAR”

Şimdilerde FETÖSAVAR kimliğine bürünen Mersin Vali Yardımcısı Mustafa Atsız’ın, 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası sırra kadem basan FETÖ Firarisi Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz’ün de Atsız’ın dayısı olduğu ortaya çıkmıştı.

ATSIZ’IN AVUKATI FATİH ŞEN DE FETÖ BORSASI İDDASIYA GÖZALTINA ALINMIŞ

Diğer yandan aynı Mersin Vali Yardımcısı Mustafa Atsız’ın Kayseri Barosu’na kayıtlı Avukatı Fatih Şen’in de Nevşehir de yürütülen bir FETÖ Borsası soruşturmasında gözaltına alınıp yurt dışı yasaklı adli kontrol kaydıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

FETÖ’YE BULAŞTIĞI İDDİA EDİLEN İŞADAMLARININ AYRINTILARI GELECEK

Sonuç olarak, Recep Çetinkaya’nın 16 sayfadan oluşan söz konusu ifadesinde yer alan diğer Kayserili İşadamlarına ait ayrıntıları ise Kayseri Yerel Haber farkıyla tek tek gündeme getirip işleyeceğimizi kamuoyuna bildiririz.

HABER : ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 11:10

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhtar
Muhtar - 10 ay Önce

Bu arsızı yargılayabilecek bir vatansever aranıyor.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner312

banner296