banner257

Sedat Kılınç : “Eski- Yeni Yönetim diye bir şey yok, aynı karanlık zihniyet devam ediyor”

Kayserispor da sular durulmuyor… Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın, Hunat Camii Emekli İmamı Ali Çamlı ve Kayserispor Klübü Eski Başkanları Erol Bedir ile Recep Mamur’un Kayseri OSB’de Recep Mamur’a ait FEMAŞ isimli fabrikada bir araya gelmesi ortalığı karıştırdı. Kayserispor başkanlığına aday olduktan sonra gelen baskılar üzerine adaylıktan çekilen Sedat Kılınç yaptığı açıklamada, “Kayserispor için tarihe geçecek günler yaşıyoruz. Şuan mevcut başkan ve yönetimi bir önceki yönetimin devamı olarak faaliyet gösteriyor.(Birkaç kişi hariç)Yeni yönetim şeffaf olarak hareket etseydi sonuna kadar destekleyecektim. Geçmişten hesap soracak olsalardı sonuna kadar destekleyecektim. Ama öyle yapmadılar. Dün aldığım bir haber beni hem üzmüş ,hem de eski yeni yönetim diye bir şey olmadığını aynı karanlık zihniyetin devam ettiğini de hem bana hem de kamuoyuna göstermiş oldu. Yeni Başkan ,Eski başkan birlikte bir önceki başkanla bir araya gelerek yardım istemiş ve geçmişin kapatılmasını istemişler” şeklinde ifadeler kullandı.

Sedat Kılınç : “Eski- Yeni Yönetim diye bir şey yok, aynı karanlık zihniyet devam ediyor”

Kayserispor başkanlığına aday olduktan sonra gelen baskılar üzerine adaylıktan çekilen Sedat Kılınç şahsi sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişten hesap soracak olsalardı sonuna kadar destekleyecektim. Ama öyle yapmadılar”

“Ehliyetli liyakatlı insanlar yerine itaatkar olanlar tercih ediliyor. Değerli Kayserispor Taraftarları; Kayserispor için tarihe geçecek günler yaşıyoruz.Şuan mevcut başkan ve yönetimi bir önceki yönetimin devamı olarak faaliyet gösteriyor.(Birkaç kişi hariç)Yeni yönetim şeffaf olarak hareket etseydi sonuna kadar destekleyecektim. Geçmişten hesap soracak olsalardı sonuna kadar destekleyecektim. Ama öyle yapmadılar. Dün aldığım bir haber beni hem üzmüş ,hemde eski yeni yönetim diye birşey olmadığını aynı karanlık zihniyetin devam ettiğinide hem bana hemde kamuoyuna göstermiş oldu.Yeni Başkan ,Eski başkan birlikte bir önceki başkanla bir araya gelerek yardım istemiş ve geçmişin kapatılmasını istemişler.Hayatım boyunca doğruyu söylemekten korkmadım bundan sonrada korkmayacağım.Tehditlerine ,yalanlarına ve iftiralarına boyun eğmeyeceğim gibi ne olursa olsun hesap sormaya devam edeceğim. Kayserispor’a gönül vermiş taraftarlarımızın da bu işe sessiz kalmayacağını biliyorum. Kayserispora zarar vermemek için 5 ay önce adaylıktan çekilmiştim ama bu kadar durumun vahim olduğunu borcun 300.000.000 üzerine çıktığını duyunca keşke çekilmeseydim diyorum. O gün adaylıktan çekilmeseydim ne olacaktı oda ayrı bir tartışma konusu. Yorumda paylaşacağım 27.06.2019 tarihli dilekçemde göreceğiniz üzere delege listesi ogün tarafıma verilmedi aradan 5 ay geçtiği halde hala verilmedi. Liste verilse ne olacak istedikleri zaman delege listesinide değiştiribiliyorlar. Kendi adamlarını yazdıkları İçin çok bir şey farketmeyecek. Geçen hafta tekrar avukatımı gönderdim aday değilim ama en azından yeni yönetim şeffaf olacağız dediği için bir görmek istedim samimiler mi ama mağlesef tekrar verilmedi.Bu kadar korkunun sebebi nedir merak ediyorum.Bir önceki kongrede 140.000.000 tl olarak açıklanan borcun 5 ayda 300.000.000 tl nin üzerine çıkmasımı , yoksa benim çok korkunç biri olmam mı.Sizlerin bu konudaki yorumu nedir onuda çok merak ediyorum. Aslında konuyu takip eden herkes biliyor neyin ne olduğunu sonuçta olan Kayserispor’a oluyor.Hem sportif alanda çok ciddi bir başarısızlık hemde ekonomik anlamda birçok şahibe ve başarısızlık.”

HABER: ALİ TÜRKASLAN

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310