banner257

TALAS MECLİSİ, TATLIYA BAĞLANDI

Talas Belediye meclisinde, MHP’li Meclis Üyesi İbrahim Ata ile İYİ Partili Meclis Üyesi Mustafa Çalıksoy arasında yaşanan tatsızlık, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın duruma el atmasıyla tatlıya bağlandı. Tarafları önceki gün makamında ağırlayıp uzlaştıran Başkan Mustafa Yalçın, bugün gerçekleşen 1 maddelik gündem toplantısında Mustafa Çalıksoy ve İbrahim Ata’nın olaydan sonra anlaşmaya varmalarını el sıkarak tebrik etti.

TALAS MECLİSİ, TATLIYA BAĞLANDI

Talas Belediyesi İyi Parti Grup Başkanı Mustafa Çalıksoy, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili İbrahim Ata’nın mecliste çıkan arbede sırasında kendisine vurduğunu iddia etmişti. İki meclis üyesinin arası, belediye meclisinde tatlıya bağlandı.

Talas Belediyesi’nde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen meclis toplantısında Çalıksoy ve Ata arasında arbede çıktığı iddia edilmişti.

Bunun üzerinde Çalıksoy, hastaneye giderek darp raporu almış ve şikayetçi olmuştu. İkilinin arası Talas Belediye Meclisi’nde tatlıya bağlandı, İyi Partili Mustafa Çalıksoy şikayetinden vazgeçti.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise bugün gerçekleşen 1 maddelik gündem toplantısında Mustafa Çalıksoy ve İbrahim Ata’nın olaydan sonra anlaşmaya varmalarını el sıkarak tebrik etti.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER