“Tavrımızda değişiklik yok, mali hesaplar ibra edilmemeli”

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un ardından, Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç da İstikbal Mobilya Kayserispor’un Cumartesi günü yapacağı genel kurul öncesi Kayseri Yerel Haber’e açıklamalarda bulundu. Cumartesi günü yapılması planlanan Genel Kurul da Erol Bedir yönetiminin mali hesaplarının ibra edilmemesi gerektiğini anlatan Kılınç, “Biz, aylardır bunu söylüyoruz ve sözümüzün arkasındayız. Tavrımızda tutumuzda hiçbir şekilde değişiklik olamaz” dedi.

“Tavrımızda değişiklik yok, mali hesaplar ibra edilmemeli”

Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç da İstikbal Mobilya Kayserispor’un Cumartesi günü yapacağı genel kurul öncesi Kayseri Yerel Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu yapılacak genel kurulda doğru olan geçmiş mali hesapların ibra edilmemesidir. Biz, aylardır bunu söylüyoruz ve sözümüzün arkasındayız. Tavrımızda tutumuzda hiçbir şekilde değişiklik olamaz. Kayserispor şeffaf yönetilmelidir. Şeffaf bir yönetim oluşturulması için de öncelikle delegelerin kim olduğunun Kayseri halkına açıklanması gerekir. Geçmiş mali hesaplar da o genel kurulda ibra edilmemeli gereken incelemeler vakit kaybetmeden yapılmalıdır.”

HABER: ALİ TÜRKASLAN

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312

banner296