banner257

AK Parti İl Başkanı Özden istifa etti

AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimi için görevinden istifa etti.

AK Parti İl Başkanı Özden istifa etti

AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimi için görevinden istifa etti.

HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN'İN ÖZGEÇMİŞİ

1959 yılında Kayseri'de doğdu. İlköğrenimini Kayseri Ahmet Paşa İlk Okulunda, orta öğrenimini Kayseri Kadı Burhaneddin Orta Okulunda, lise tahsilini Kayseri Lisesi’nde tamamladı. Kayseri Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Elektrik-Elektronik bölümünden 1981 yılında mezun oldu. Sosyal olarak spor alanında 14 yıl Profesyonel Basketbol oynamış ve 10 yıl Lisanslı Basketbol Eğiticiliği yapmıştır. İş hayatında makine sektöründe işletmeci olarak halen uğraşmaktadır. 2004 yılından bu yana Ak Parti’de siyaset yapmaktadır. Bu zaman zarfında Meclis üyeliği, İlçe Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı, Kocasinan ilçe Başkanlığı ve halihazırda da Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Kayseri İl Başkanı Özden, İngilizce bilmektedir.

 

HABER: ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306