AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Altun’Dan Teşekkür Mesajı

AK Parti Bünyan İlçe Başkanlığının 6. olağan kongresinde başkanlığa seçilen Özkan Altun, teşekkür mesajı yayımladı. İlçe Başkanı Altun kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşları ve Bünyan halkına ayrı ayrı teşekkür etti.

AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Altun’Dan Teşekkür Mesajı

Ak Parti Bünyan İlçe Başkanı Özkan Altun "AK Parti Bünyan ilçe Teşkilatı 6. Olağan Kongremize başta mesaj göndererek bizleri onurlandıran Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Başbakanımız Binali Yıldırım ve Çevre Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki beyefendi olmak üzere Kongremize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Taner Yıldız’a, MKYK üyemiz İsmail Emrah Karayel’e, Milletvekillerimiz, Hülya Nergis Atçı, Sami Dedeoğlu, İsmail Tamer’e, AK parti Kayseri İl Başkanımız H.Cahit Özden’e,25.Dönem Ak Parti Kayseri Milletvekilimiz Havva Talay Çalış’a, Bünyan Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu’na, Önceki Dönem İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Kayseri Şeker Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Akay’a, İlçe Belediye ve İlçe Teşkilat Başkanlarımıza Kayseri ve Bünyan’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu ve oda başkanlarına, delegelerimize, İl Teşkilatı mensuplarımıza, tüm Bünyanlı hemşehrilerimize ve değerli basın mensuplarımıza, şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum" dedi.

İlçe Başkanı Altun mesajının devamında;”Dün olduğu gibi bugünden sonra da Bünyan’da AK Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda ilçemiz için birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerimizde siz değerli Bünyanlı hemşerilerimizin dualarını esirgememesi dileğiyle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Feray DOğan
Feray DOğan - 3 yıl Önce

Tebrikler Özkan bey yolunuz açık olsun

SIRADAKİ HABER

banner310