Avukat Ünalmış’tan Milletvekili Aday Adayılığı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) de siyasete giren ve uzun yıldır parti içerisinde önemli görevler üstlenen Avukat Niyazi Ünalmış, Kayseri Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. CHP’de çeşitli görevler alarak aktif siyaset yapan Avukat Niyazi Ünalmış, Partisinden Kayseri Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Avukat Ünalmış’tan Milletvekili Aday Adayılığı


SİYASETİ SADECE CHP’DE YAPTI

Millete hizmet için yola çıktığını dile getiren Niyazi Ünalmış, ’’Bu güzel günde buraya kadar gelip, beni yalnız bırakmayan değerli dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Genç ve dinamik biriyim 36 yaşındayım kendimi; Kayseri örgütlerini siyaseten yetiştiğim baba ocağı olarak görüyorum. O yüzden milletvekili aday adaylığı açıklamamı sizlerle beraber parti merkezimizde yapmak istedim. Çünkü bizleri sevgiyi, birliği, teveccühü yaşatanlar sizlersiniz. Önümüzdeki seçimlerde inanıyorum ki yine birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde CHP ruhunu temsil etmiş olduğu bu birlikte ve güçlü dayanışma içerisinde, genel seçimlerde Milletvekili adayı olursam Kayseri genelinde en yüksek oy oranını alıp bu gururu yaşayacağımıza inanıyorum" dedi.

Haber: Selahattin KARAKOÇ

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2022, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER