banner257

Baki Bayrak: 'Amacının Dışına Çıktı'

​​​​​​​Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, son günlerde Sarız ilçesi Çağşak mahallesi sınırlarında bulunan ziyaret alanı bölgesindeki kaynak suyunda yapılan çalışmaların amacı dışına çıktığını belirtti.

Baki Bayrak: 'Amacının Dışına Çıktı'

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, yaptığı açıklamada’’Son günlerde Çağşak Mahallemiz sınırlarına içerisinde bulunan Ziyaret alanı bölgesindeki kaynak suyunda yapılan çalışmanın amacının dışına çıktığını’’ ifade etti.

Başkan Bayrak, ’’Çağşak Mahalle Muhtarımız Davut Duman beyefendinin Kayseri Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın ilçemizi ziyaretinde gündeme gelen Çağşak Ziyaret alanındaki kaynak suyunun açıkta olduğundan dolayı kirletildiğini ve insan sağlığını tehlikeye attığından dolayı başvuruda bulunmuştur. Valimizin talimatıyla Kayseri Büyükşehir Belediyemiz KASKİ ekipleri başlattığı çalışmanın Belediyemiz ile ilgili herhangi bir satışı ve ihalesiyle alakamız yoktur. İnsan sağlığına korunaklı hale gelmesi için yapılan çalışmada, şahsıma ve kurumumuza yapılan asılsız ve mesnetsiz ithamları kabul etmiyorum. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER