banner257

BBP 'Ahlak Yozlaşmasına' dikkat çekti

Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, son günlerde birilerinin Müslüman Türk Milletine karşı sinsi planlar içinde olduğunu belirtti. Özgürlük kılıfı adı altında Müslüman Türk Milleti’nin genlerine karşı savaş açıldığını belirten Ulus, Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları görüyor ve her daim bunların karşısında olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz” dedi.

BBP 'Ahlak Yozlaşmasına' dikkat çekti

Türkiye’de son zamanlarda akla ziyana uymayan olaylar yaşanıyor. Bir takım çevrelerin tetiklediği olaylar silsilesi içinde sokakta cinsel ilişki görüntüsü servis ediliyor, Müslüman ülkede kutsal kitabımız Kuranı Kerim’e top muamelesi yapılıyor. Yaşanan bu gelişmeleri ise Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus sessiz kalmadı. Yazılı bir açıklama yapan BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, Müslüman Türk Milletine karşı sinsice bir operasyonun yürütüldüğünü söyledi.

"Ulus, Topla, tüfekle, tankla uçakla Türk Milletini esir alamayan karanlık odaklar, Müslüman Türk Milletinin genini değiştirmek için bilinçli olarak harekete geçti. Antalya’da yaşanan Kuranı Kerime tekme, İstanbul Bebek sahilinde yaşanan rezalet, Üsküdar’da bir köşede yaşanan ahlaksızlık yine yurdun değişik noktalarından servis edilen görüntüler asla hesapsız ve kitapsız olamaz. Türk Milletini esir alamayan karanlık güçler, bu milletin değerlerini servis ettikleri görüntüler ve bizce organize edilmiş senaryolarla milletimizi yok etmeyi amaçlıyorlar. Hiçbir görüntünün veya olayın tesadüf olamayacağını bilebilecek akılda ve izandayız. Bunların amaçları Müslüman Türk Milletini ahlaken çökertmek, değerlerini yok etmek, vatan savunmasını azaltmak ve sonrasında da ülkeyi ele geçirmektir” dedi.

Kıymetli hemşehrilerimiz, yaşanan olayların farkındayız. Bunların hiçbirinin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Yaşananların temelinde aile birliğini ve düzenini bozmanın hedeflendiğini biliyoruz. Yine bunların özgürlük gibi sunulmaya çalışılmasının çocuklarımızın ve gençlerimizin manevi ahlaki değerlerinde zaaf oluşturulmaya çalışıldığı hedefine yönelik olduğunun farkındayız. Hiçbir inancın veya inançsızlığın asla yapmayacağı Kuranı Kerime tekme atmanın belli odakları harekete geçirmek için atılan provakatif eylemler olduğunu seziyoruz. Toplum olarak uç noktamız olan Kuranı Kerime yapılan ve son zamanlarda sokaklarda oluşan özgürlük adı altında insanları teşhir eden etmeye çalışanların bir takım örgütlenmeler olduğunu fark ediyoruz. Bunun gibi servis edilen milli güvenliğimizin de ciddi yaralar alacağı aşikârdır. Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi ya da kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları şiddetle kınıyoruz. Unutmasınlar ki Müslüman Türk Milletine oynanan oyunların karşısında BBP var. Bir takım örgütlenmeler bizim takibimizdedir. Bunların her daim karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizler İslam

Birliği için burdayız ve islamın yüzyıllar boyunca bayraktarlığını yapmış Türk Milletinin ahlakının bozulmasına izin vermeyeceğiz diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER