banner257

EROL BEDİR: "KURUMLARDAKİ YÖNETİCİLER İÇİNDE MAHKEMEDE AKLANAN TEK KİŞİ BENİM"

Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Alpaslan Baki Ertekin’in yaptığı açıklamaların sadece bir kısmının alıntı yapılarak, sosyal medyada kullanılması üzerine bir açıklama yapan Kayserispor eski başkanı işinsanı Erol Bedir, “Ben Kayseri’deki tüm kurum ve kuruluşlardaki yöneticiler arasında hakkındaki tüm iddialar ilişkin, her türlü şantaj tehdit ve yalanlara rağmen, mahkemede aklanan tek kişi benim” dedi.

EROL BEDİR: "KURUMLARDAKİ YÖNETİCİLER İÇİNDE MAHKEMEDE AKLANAN TEK KİŞİ BENİM"

Ertekin’in bu sözlerinin, bir kısmının alıntı yapılarak sosyal medyada paylaşılması haksız yorumlara neden oldu. Bu durum üzerine görüşlerine başvurulan Erciyes Anadolu Holding ceo’su ve yönetim kurul üyesi Alphaslan Baki Ertekin “asla Erol Bedir beyi veya bir başkasını töhmet altında bırakmak gibi bir amacım olamaz, doğru da değil'' dedi.

Kayserispor’un eski başkanı Erol Bedir ise bu gelişmeler sonrasında, “Ben Kayseri'deki kurum ve kuruluşlarda yöneticilik yapanlar arasında, her türlü şantaj yalan ve baskılara rağmen hakkımdaki tüm iddialara tek tek belgeleriyle cevap verdim. Ve Kayseri deki tüm bu kurum ve kuruluşlardaki yöneticiler arasında hakkındaki iddialar açısından mahkemelerde aklanan tek kişi benim“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER