banner257

İYİ Parti Milletvekili Ataş, “İktidar sahipleri kendi aralarındaki problemi aşmalı”

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’deki iktidar başkanlarının kendi aralarında kavgalı olduğunu iddia etti. Ataş, “Kayseri’deki iktidar milletvekilleri ve belediye başkanları kendi aralarındaki sorunları çözmeli, düşmanlıkları bitirmeli" dedi.

İYİ Parti Milletvekili Ataş, “İktidar sahipleri kendi aralarındaki problemi aşmalı”

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, yaptığı basın açıklamasıyla gündemdeki konuları değerlendirdi. Kayseri’de iktidar sahiplerinin birbirleri ile çekişme ve kavga içerisinde olduğunu savunan Ataş, Kayseri'nin 30 yıldır kandırıldığını ifade etti. Ataş, “Kayseri olarak, kamuoyu olarak ‘vizyon kent Kayseri’ olarak 30 yıldır kandırılıyoruz. Kayseri her şehrin önünde diye kandırıldık. Netice olarak Kayseri’deki iktidar sahipleri bir an önce kendi aralarındaki problemi aşmalı. Bir an önce milletvekilleri kendi aralarındaki sorunları çözmeli. Bir an önce belediye başkanları kendi aralarındaki düşmanlıkları bitirmeli. Kayseri adına bir şeyler üretmeye bakmalılar. Biz buradan söz veriyoruz, az kaldı diyoruz. Bizim iktidarımızda belediye başkanlarının birbirleriyle hiç problemleri olmayacak, birbirlerinin paçasından, ayağından aşağı çekmek yerine birbirlerinin aleyhinde işler yapmak yerine, birbirlerinin eksiğini tamamlayarak birbirleriyle iş birliği içinde Kayseri’yi daha ileri götürecekler. Buradan ifade etmek isterim ki, Kayseri’deki belediye başkanları, milletvekilleri Kayseri için, bizler için aralarındaki problemlerini çözsünler. Kalan 9 aylık sürede, Büyükşehirler için 20 aylık sürede bu millete hizmet etsinler. Kendilerinin bekası ve refahından ise Kayseri halkının refahı, bekası ve geleceği daha önemlidir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaan Iraz
Kaan Iraz - 1 ay Önce

Sayin vekil iktidar vekillerinin probleminden size ne bize ne. millet evine ekmek goturemiyor birakin yesinler birbirini siz halkin sorunlarini dile getirin.

Deniz
Deniz - 1 ay Önce

Yirmi senede memleketi batirdilar, mülteci kampına çevirdiler.

Deniz
Deniz - 1 ay Önce

Akp yirmi senede ekonomiyi batırdı, memleketi mülteci kampına çevirdi .
Ülke yaşanmaz hale geldi, bu durumun esas sorumlusu ise yirmi senedir AKP'ye oy verenler.

SIRADAKİ HABER