banner257

Kayseri’ye Geliyor

Zafer Partisi kurucusu Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ 4 Kasım 2022 ve 5 Kasım 2022 tarihinde Kayseri’ye geliyor.

Kayseri’ye Geliyor

Kayseri İl başkanlığı tarafından yapılan açıklamada il başkanı Sayın Av. Serap Altuntaş “Genel başkanımız Sayın Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ olağanüstü kongresini yaptıktan sonra şehir ziyaretlerine devam etmektedir. Bu bağlamda 4 Kasım sabahı Kayseri’ye giriş yapacak olan başkan ilk olarak parti binasına gelerek saat 11.00’da basın ile söyleşi yapacaktır. Daha sonra cuma namazının ertesinde esnaf ziyareti, oda ve dernek ziyaretleri yapacaktır. Ziyaretlerin ardından Kent Türk TV’de İlter SAĞIRSOY' un Analiz programına konuk olacak ve devamında saat 19.30’da konferans vermek üzere Gültepe Kültür Merkezine geçecektir.

5 Kasım sabahı ilçe başkanlığının açılışı ve toplu katılım töreni için Develi’de olacaktır. Develi ilçe esnafını ziyareti olacak ve Kayseri’ye dönecek, Talas ilçemizde yine ziyaretleri olacak ve gençlerle buluşacaktır. Daha sonra Talas ilçe binasının açılışı ve kokteyle katılım yapacak ve açılışın ardından ilimizden ayrılacaktır” demiştir.

Konferansımız Gültepe Kültür Merkezinde (Ceza evi arkası İl Özel İdare Binası) saat 19.30’da gerçekleşecektir. Konferansımız halka açık olacaktır. Ayrıca ilçe teşkilatlarımızın açılışına da tüm halkımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2022, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER