banner257

MHP milletvekili aday adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

MHP 27. Dönem Milletvekili aday adayları, Argıncık Toptancılar Sitesi, Orta Sanayi ve çevresindeki iş yerlerini, Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel'i ziyaret ederek sahadaki yerlerini aldı.

MHP milletvekili aday adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

MHP 27. Dönem Milletvekili aday adayları, Argıncık Toptancılar Sitesi, Orta Sanayi ve çevresindeki iş yerlerini, Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel'i ziyaret ederek sahadaki yerlerini aldı. MHP Kayseri Milletvekili aday adayları, 24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Birlik ve beraberlik ruhu içinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Kayseri 27. Dönem Milletvekili aday adayları esnaf ziyaretlerindeki tespit ettikleri sorunları ve mağduriyetleri not alarak, giderilmesi için çalışmalara devam edeceklerini belirttiler. Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel'i de ziyaret eden aday adayları esnaflarımız ve sanatkarlarımızın sorunlarını başkana ilettiler.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306