banner257

Özhaseki, 2023 seçimleri hakkında konuştu

AK Parti Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ATO Congresium’da düzenlenen ‘AK Parti’nin Önceki Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında konuştu.

Özhaseki, 2023 seçimleri hakkında konuştu

 Zor ve önemli bir seçimin arifesinde olunduğunu belirten Özhaseki, “2023 seçimleri, ne sadece Recep Tayyip Erdoğan seçimi ne sadece Türkiye seçimi. Hepimiz biliyoruz ki bu seçim, tüm dünya mazlumlarının seçimi, yıllarca emek verdiğimiz kazanımlarımızın berhava edilmemesi seçimi. Bu seçim, bir tarafta Ayasofya’nın, Mavi Vatan’ın, bir tarafta Azerbaycan’ın Myanmar’daki kardeşlerimizin ve Filistin’in seçimi; bir taraftan da ölüm döşeğindeyken sizlere ‘Lütfen Bosna Hersek’i bir kız kardeşiniz gibi kabul edin. Size onu emanet ediyorum” diyen Aliya İzzetbegoviç” seçimi olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

“ANADOLU EVLADINI, BİR MEMLEKET SEVDALISINI ASLA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

İmam-ı Şafi’ye “Ahir zamanda fitne zuhur ettiğinde hak ehlini nasıl buluruz?’diye sorulduğunda yanıt olarak, “Düşman oklarını takip edin, o oklar kime gidiyorsa hak ehli odur” aktaran Özhaseki, şöyle konuştu: “Özellikle Batı aleminde ve okyanus ötesindeki dost ve müttefik olduğunu söyleyen ama Türkiye aleyhine her türlü faaliyette bulunan ülkeler acaba bu ülkenin başında kimi görmek istemiyorlar, onların okları kime çevrilmiş vaziyette? Ülke içerisinde PKK’lı katillerinin okları kime çevrilmiş vaziyette?

FETÖ artıklarının okları kime çevrilmiş vaziyette? DHKP-C’nin, DEAŞ’ın okları kime çevrilmiş vaziyette? Hatta seçimle geldiğini söyleyip Meclis’te oturan, sıcak koltuklarda oturduğu yerde bir gün olsun yerli ve milli olamayan, değerlerimizi tahrip için elinden gelen ne varsa üstü kapalı vaziyette yapan insanların, muhalefettekilerin birçoğunun okları kime çevrilmiş vaziyette? Evet, okları Recep Tayyip Erdoğan’a çevrilmiş vaziyette. Ama Allah için biz onu seviyoruz, verdiği mücadeleden dolayı seviyoruz, yol arkadaşlığı yapmaktan, ona yardımcı olabilmekten ayrıca şeref ve onur duyuyoruz. Bu kadar şer oklarının hedefinde ve odağında olan bir Anadolu evladını, bir memleket sevdalısını asla yalnız bırakmayacağız bundan herkes emin olsun” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaan Iraz
Kaan Iraz - 5 ay Önce

Partinizin kurucularından olan sancak ailesi mensubu kisi partiyi abd kurdu dedi. siz hangi oktan bahsediyorsunuz. milletin oku, kendi yoksulluk cekerken sırca saraylarda gününü gün edenleredir. parmagındaki yuzukten baska bir seyi olmadigini soyleyipte parayı koyacak yer bulamayanlaradır. ciftciye ananıda al git diyenleredir. doktorları, okumusları kovanlaradır. akp de 65 yasindan sonra siyaset yapilmayacak demelerine ragmen koltuklarını bırakamayanlaradır..

Deniz
Deniz - 5 ay Önce

Millet İttifakı gümbür gümbür geliyor.

SIRADAKİ HABER