ZAFER PARTİSİ İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU

Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ tarafından kurulan Zafer Partisi’nin Kayseri il teşkilatı kongreye gidiyor. 26 Ağustos 2021 tarihinde kuruluşunu tamamlayan Ümit Özdağ önderliğindeki Zafer Partisi 10 aylık bir sürede hızla teşkilatlanmasını tamamladı.

ZAFER PARTİSİ İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU

Kayseri başkanlığı da ilçe kongrelerini bitirip il kongresi yapmak için gereken zemini oluşturdu. Kocasinan, Melikgazi, Hacılar, Talas, Bünyan, Sarız ilçelerinde teşkilatlanmayı bitiren Zafer partisi il kongresine gitmek için gerekli şartları yerine getirerek il kongresi hazırlığına başladı. İl başkanı Sayın Serap Altuntaş “Zafer partisine olan bakış açısının umut verici olduğunu düşünüyorum. Türkiye’nin zaferi halkın zaferi olacaktır. Güzel günlere birlikte ulaşacağız” diyerek il kongresini de iyi bir katılımla atlatmayı düşünüyoruz” dedi. Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Durmuş, Melikgazi İlçe Başkanı Ersagun Yılmaz, Hacılar İlçe Başkanı İbrahim Boya, Talas İlçe Başkanı Gülhanım Karadurdu, Sarız İlçe Başkanı Tarık Kurtoğlu, Bünyan İlçe Başkanı Uğur Metin oldu. Halkın katılımı ve parti üyelerinin destekleri ile kongrelerini tamamlayan Kayseri İl Başkanlığı 26 Haziran 2022 Pazar günü Melikgazi Belediyesi Konferans Salonunda saat 10.00 ‘da İl Kongresini gerçekleştirecektir.

“On aylık bir sürede teşkilatlanmamızı hızlı bir şekilde gerçekleştirip kongrelerimizi yaptık. Bu bağlamda göreve gelen ilçe başkanlarımıza ve delegelerimize görevlerinde başarılar dilerim” diyen Serap Altuntaş tüm Kayseri halkını kongreye davet etmektedir. Zafer Partisi saha çalışmalarında dernek ve oda ziyaretleri kapsamında bu hafta Atatürkçü Düşünce Derneği ve Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odası ziyaretleri ile devam edeceklerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER