Bu Çelenkleri Kim Niye Koydu?

Sağlıkta hizmet sözleşmeleri yenilendi. Kayseri'de de bu kapsamda sağlık yöneticilerinin hizmet sözleşmeleri yenilenirken, bazı yerlerde görev değişikliği yaşandı. Develi ilçe sağlık müdürlüğüne Dr. Fatma Anteplioğlu görevlendikten sonra ilginç bir olay yaşandı. Develi İlçe sağlık Müdürlüğü önüne iki çelenk bırakıldı. Bu çelenkleri kim niye koyduğu ise merak konusu oldu.

Bu Çelenkleri Kim Niye Koydu?

Kayseri'de sağlık yöneticilerinin hizmet sözleşmeleri yenilenirken, bazı yerlerde görev değişikliği yaşandı. Develi ilçe sağlık müdürlüğünde de Dr. Fatma Anteplioğlu yeniden ilçe sağlık müdürü olarak görevlendirildi. Yaşanan bu olayın ardından ise dikkat çeken ve düşündüren bir tablo ortaya çıktı. Üzerinde "Çekemeyenler zil taksın" ve "Hayırlı olsun kraliçe" ifadelerinin yazılı olduğu iki çelenk kurum binası önüne konuldu.

Çelenkler Develi'de günün konusu oldu. Çekemeyenler zil taksın" ve "Hayırlı olsun kraliçe"yazılı çelenkleri kimlerin neden koyduğu ise kafalarda soru işareti bıraktı. Öte yandan çlenklerin fotoğraflarının Develi İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri tarafından kullanılan WhatsApp gruplarında da paylaşıldığı ve bu fotoğraflara ilişkin müdahalede bulunulmadığı öne sürüldü.

Yaşanan bu gelişmenin ardından İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli'nin açıklama yapması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duru duru
Duru duru - 3 hafta Önce

Böyle bir olaya neden müdahale yapılmıyor. İl Sağlık müdürü nerede bu haberi dünden beri medyada defalarca gördüm müdürün personeline mobing yaptığını okudum ne kötü bir olay üstelik de tekrardan ilçe sağlık müdürü olması içler acısı böylelerini asla müdür yapmayacaksın. Zili kim takacak ayıp. Burayı gazinoya çevirmişler. Cıvık bir hal almış yazık. Böyle bir kurumda çaışmayı hiç istemezdim.

Develi
Develi - 3 hafta Önce

Yöneticiliğin hiç bir vasfına yakışmayan çirkin bir hareket develi halkı duruma ne diyor aceba

Halktan biri
Halktan biri - 3 hafta Önce

Gerçekten acınası durum.buna yetkililerin el atması makbuldür.ko

SIRADAKİ HABER