banner257

Coronavirus,Erciyes Anadolu Holding de can aldı

Erciyes Anadolu Holding’in ortak olduğu şirketlerden, İstanbul HCS Kablo’nun Genel Müdürü 43 yaşındaki Ufuk Yılmaz, Coronavirüs Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Yılmaz’ın cenazesi İstanbul’da defnedildi.

Coronavirus,Erciyes Anadolu Holding de can aldı

“43 YAŞINDA VE HİÇ BİR KRONİK HASTALIĞI YOKTU”

İstanbul HCS Kablo’nun Genel Müdürü Ufuk Yılmaz’ın vefat haberini kendi sosyal medya hesaplarından duyuran Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Yılmaz’ın 43 yaşında olduğunu ve herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunmamasına rağmen Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduğunu açıkladı.

“Erciyes Anadolu Holding, üretime tekrar başlıyor”

Bünyesinde İstikbal, Bellona, Mondi ve Hes Kablo gibi önemli markaları barındıran Erciyes Anadolu Holding ise, yaklaşık 10 gün önce ara verdiği üretime pazartesi gününden itibaren yeniden başlıyor! Şu anda Kayseri’de Covid-19 şüphesi olan hastanın bulunmadığını dile getiren Ertekin, “Şu ana kadar Kayseri’de hastamız yok ancak İstanbul’da testi pozitif çıkan beş arkadaşımız var. Takip ediyoruz. Pazartesi gününden itibaren de yoğun tedbirler alarak tüm işletmelerimizde üretime başlayacağız” diye konuştu.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310