banner311

“Hastalarımızın Çoğu Aşısız”

Kayseri Devlet Hastanesindeki Covid-19 yoğun bakım servisinde 18 aydır görev yapan hemşire Seyhan Ceylan (41), "Özellikle genç hastalarımız için çok üzülüyoruz. Buraya gelen hastalarımızın çoğu aşı yaptırmıyor. Zor bir aşamadan geçtikten sonra aşı yaptırmadıkları için pişman oluyorlar. Pişman olmak istemiyorsanız lütfen aşınızı yaptırın" dedi.

“Hastalarımızın Çoğu Aşısız”

Kayseri Devlet Hastanesi’nde Covid-19 yoğun bakım servisi sorumlusu olarak görev yapan hemşire Seyhan Ceylan, koronavirüs salgınının başladığı günden bu yana hastalıkla mücadele ediyor. 1 çocuk annesi Ceylan, 18 aydır yoğun bakımdaki hastaların koronavirüsü yenmesi için çaba harcıyor.

Yaşadıkları süreci anlatan Ceylan, “2 yıla yakın süredir koronavirüs ile mücadele ediyoruz. Bu süreç bizim için inanılmaz zor geçti. Çünkü insan hayatı bizim için çok önemli. Hastalarımız bizim için çok değerli. Özellikle genç hastalarımız için çok üzülüyoruz. Burada vefat eden hastalar için üzülüyor, taburcu olan hastalar içinse mutlu oluyoruz. Buraya gelen hastalarımızın çoğu aşı yaptırmıyor.

Zor bir aşamadan geçtikten sonra aşı yaptırmadıkları için pişman oluyorlar. Pişman olmak istemiyorsanız lütfen aşınızı yaptırın. Biz bu süreçte izinsiz çalışıyoruz. Lütfen biraz sosyal olmayalım” diye konuştu. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289