banner257

İl Sağlık Müdürlüğünde İmzalar Atıldı

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü ile Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi arasında İlaç Tıbbı Cihaz ve Sarf Malzemesi Alım/Satımına İlişkin Protokol İmzalandı.

İl Sağlık Müdürlüğünde İmzalar Atıldı

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda ki protokol imza töreni, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Haluk Kutay Taşdemir ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli arasında gerçekleştirildi. Protokol imzası sonrası bir konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli; “Bugün burada Müdürlüğümüz ile Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezimizin birbirinden yapacakları İlaç Tıbbı Cihaz ve Sarf Malzemesi Alım/Satımına ilişkin protokol imzası için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Kendilerine pandeminin başından bu yana bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Şehrin sağlık alanındaki beyni olan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültemize bize göstermiş oldukları kadirşinaslıkdan dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Haluk Kutay Taşdemir ise; İl Sağlık Müdürlüğümüz ile Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi arasında İlaç Tıbbı Cihaz ve Sarf Malzemesi Alım/Satımına İlişkin Protokolü imzalamış bulunmaktayız. Amacımız protokolün usul ve esaslarını düzenleyerek, karşılıklı şehrin özellikle sağlık alanında ki varlığına katkı sunmak. İl Sağlık Müdürlüğümüzle karşılıklı yardımlaşma ve görüşmelerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER