banner311

Koyuncu’dan 112 Ziyaretleri

Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu beraberinde Başkan Yardımcısı Dr. Figen Gürbeden ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mehmet Biçer ile Develi 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Koyuncu’dan 112 Ziyaretleri

Gerçekleşen ziyarette; Develi İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatma Anteplioğlu ve Develi Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ahmet Topbaş ile bir araya gelen idareciler Develi İlçesinde verilen hastane öncesi acil sağlık hizmetleri hakkında istişarelerde bulundular. İstasyonlarda personel ile bir süre sohbet eden Koyuncu ve ekibi, özellikle salgın sürecinde yoğun mesai yapan bütün Acil Sağlık Hizmetleri ekibine teşekkür ederek başarılar diledi.

Develi ziyaretinin ardından Yahyalı 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonlarına çalışma ziyareti gerçekleştiren ekip, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının mevcut durumları ve çalışmalarını yerinde gözlemledi. İstasyon ziyaretleri sonrasında Yahyalı Devlet Hastanesi Başhekimliğine geçen Koyuncu ve beraberindekiler, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Muhammed Mustafa Özdemir ile de ilçede verilen 112 Acil Sağlık Hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289

banner305