banner311

SMA Hastası Hasan Çınar Yardım Bekliyor

Kayseri’de yaşayan 2 yaşındaki SMA hastası Hasan Çınar'ın dedesi Hasan Suyum torunu için kampanya başlattıklarını ve yardım beklediğini belirtti.

SMA Hastası Hasan Çınar Yardım Bekliyor

Kayseri'de yaşayan Suyum ailesi, SMA hastası Hasan Çınar için bir kampanya başlatmıştı. Kayseri'de yetkililerden izin alarak yardım standı açan ve destek bekleyen Çınar'ın dedesi Suyum, verdikleri İBAN numarası ile tüm Kayserililerden yardım talep ettiklerini dile getirdi.  Kayseri'de ki tek SMA hastası olan bebeğin dedesi Suyum, "Şuan da %16.5 seviyesinde ilerlemiş durumdayız. Herkesten Allah razı olsun. Destek olmazsa biz bir yere varamayız. Elden para vermeye çalışanlar oluyor. Biz kumbara kullanamıyoruz. İban numarası ile destek olunabilir. Ancak destek gelmezse biz hiçbir şey yapamayız. Biz toplam paranın %16'lık kısmını toplayabildik ama yeterli değil. Devamı için herkesten destek bekliyoruz." dedi.

Suyum sözlerini, "Bebeğimiz tedavi için yaş sınırını geçmiş durumda şuan da yaşı tedaviye uygun. Ancak 5 kg daha alırsa tedavi olamaz biz de beslenmesine dikkat ediyoruz bu yüzden. 5kg daha alırsa tedavi olamayacağı için herkesten bir an önce yardım gelmesini umutla bekliyoruz." diyerek sonlandırdı.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289