banner257

KAYSERİ'DE EN İLGİNÇ KONSER

Kayseri'de özel bir hastanede görevli Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ve eşi Uzman Dr.Sema Karaoğlu, hekimliklerini konuşturdukları gibi müzik alanında da var olduklarını yarın akşam verecekleri konserle gösterecekler. Yarın ki konserde Prof. Dr. Sinan Karaoğlu saz çalacak, dermatolog eşi Sema Karaoğlu'da söyleyecek.

KAYSERİ'DE EN İLGİNÇ KONSER

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Profesörü Sinan Karaoğlu ile dermatoloğ eşi Sema Karaoğlu, günlük yaşantılarının getirdiği stresi ve yorgunluklarını birlikte türkü ve şarkı söyleyerek atıyor.

"BAŞARIMIZIN GÜCÜ MÜZİKTE SAKLI"
Yarın, Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat merkezinde ''Memleketim'' adlı konser verecek Karaoğlu çiftinden Dermataloğ Sema Karaoğlu '' Memleketimizin her köşesine dokunduğumuz bir konser bu. Sanatın birleştirici gücünü bir arada olmamızın ve sevginin sanatla müzikle bir araya gelmenin gücünü hep birlikte görelim istedik. Ülkemizin çeşitli nedenle gerildiği, şu günlerde böylesi konserlere, eşim ve ben çok ihtiyacımız var diye düşünüyoruz. 27 yıllık hekimim ,yaklaşık 30 yıldır Türk halk müziği ile uğraşıyorum. Çok keyifle uğraştığımız müzik sayesinde belkide hekimlikteki başarımızın büyük bir gücünü müzikten alıyoruz. Aslında bu bizim içinde bir deşarj unsuru. Günlük yaşantımızda iş yaşantımızda, bir takım dolduğumuz şeyleri burada boşaltıyoruz diyebilirim. Rahatlıyoruz. Ertesi güne daha enerjik başlamamızda beklide en önemli faktörlerden biriside bu diye düşünüyorum. Biz severek yapıyoruz. Halk müziğimiz kendi öz müziğimiz. Bunu yapmaktan her zaman büyük mutluluk duyduk. ''diye konuşuyor

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner306