banner257

Ak Parti Milletvekilleri Mazbata Aldı

Kayseri'de AK Parti'nin 5 milletvekili adliyede düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Milletvekili seçilen eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mehmet Özhaseki, mazbatasını torunu 5.5 yaşındaki Ecrin ile birlikte aldı.

Ak Parti Milletvekilleri Mazbata Aldı
Kayseri'de AK Parti'nin 5 milletvekili adliyede düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Milletvekili seçilen eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mehmet Özhaseki, mazbatasını torunu 5.5 yaşındaki Ecrin ile birlikte aldı.Adliye Sarayı konferans salonunda yapılan törende İl Seçim Kurulu Başkanı Buket Sicimgiller, AK Parti milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden ve Havva Çalış Talay'a mazbatalarını sırayla verdi Partililer ve milletvekillerinin yakınlarının katıldığı tören sonrası vekiller adına konuşma yapan milletvekili Yaşar Karayel şöyle dedi:

"Zaten biz 21 yıldır belediyelerde 13 yıldır da iktidarda olan bir misyonun temsilcileriyiz. Bilindiği gibi 7 Haziran seçimlerin de de milletimizin büyük teveccühü ile ülke çapında yüzde 41, Kayseri’de yüzde 53.55 oy alarak yine açık ara birinci olduk. Seçimde ortaya çıkan milli iradeyi saygıyla karşılıyoruz. Gereğinin yapılması ve bir an önce hükümet kurulması, huzur ve istikrar ortamının sağlanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz."

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER