banner311

Ak Parti ve CHP Arasında Gerginlik!

Cumhuriyet Halk Partisi İl başkanı Ümit Özer, Ak Partiyi eleştirmiş ve “Abbas yolcu diyerek iktidarın el değiştireceğini, Hak,Hukuk ve Adaletin böylece geleceğini” dile getirmişti. Bu sözlere Ak Parti Kayseri İl Başkan yardımcısı Av. Ramazan Bedir’den sert yanıt geldi. Bedir, CHP’nin yoldaşı ve arkadaşı PKK’nın partisi olan HDP’dir.”dedi.

Ak Parti ve CHP Arasında Gerginlik!

Ak Parti Kayseri İl Başkan yardımcısı Av. Ramazan Bedir, CHP İl Başkanı Ümit Özer’i adeta yerden yere vurdu. Sert ifadelere yer veren Bedir şunları söyledi: “ CHP’li özer Abbas yolcu diyerek iktidarın el değiştireceğini, Hak,Hukuk ve Adaletin böylece geleceğini yazmış... Anadolu’da bir söz vardır,”arkadaşını söyle sana kim oluğunu söyleyim” derler.. CHP’nin yoldaşı ve arkadaşı PKK’nın partisi olan HDP’dir. Ak Parti gidecek adalet gelecek öylemi!

Açık konuşun...

Demirtaş ve Kavala’ya mı ADALET?

Fetöcülere mi ADALET?

Yoksa memleketin çeşitli yerlerinde cinsel tacizci il ve İlçe örgütlerinizde görev yapan kimi il başkanı ve örgüt üyelerinize mi Adalet . Kime ADALET.. Gerçi daha yeni Genel Başkanınız Kemal bey KHK Mağdurları diyerek cümle fetöcüleri dışarı koyurma ve aklama planlarına dair bir ÜMİT açıklaması yapmışken. Anlaşılan; Sizde yolcu olarak bu kervana katılmışsınız. Sizin adaletiniz!!! ülkenin felaketi olur. Adam kayırma işini en güzel CHP yaptı, hemde açıktan. Az biraz İstanbul ve Ankara Belediyelerinde yapılan kıyıma bakın binlerce işçiyi şu veya bu sebepten işten attınız ve hatta HDP’ye verdiğiniz kontenjanlarıda bir açıklayın. Asıl korkak kim millet görsün, gizli kaçak sakladığınız ortaklığınızı bir açıklayın da görelim civan mertliğinizi. Yolsuzluk ve rant hesabı yapan kim! 21 milyonluk yolsuzluk nedeni ile hakkında ağır ceza mahkemesine dava açılan Yalova belediye başkanını mı anlatalım ,Memenen Belediye Başkanınızın tutuklanmasını mı.. Ya hu ! bir de çıkıp Kayseri’ye yıllarca hizmet etmiş Kayseri sevdalısı Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin açıklamasını malzeme yapmaya çalışıyorsunuz..Ayıp ya hu ayıp ..Bilene anlayana tabii. Haseki bakandan size ekmek çıkmaz..Ümit hanım..

Başka kapıya..

Abbas yolcu derken..

Siz “yolcu” olmayın!”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ipek
Mustafa ipek - 1 ay Önce

Ramazan beyin dediklerine aynen katılıyorum,,akp kod gibi kalır,hainler gider

SIRADAKİ HABER

banner289