banner257

Arslan’dan Kayseri Yerel Haber’e Ziyaret

Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Zülküf Arslan, Kayseri Yerel Haber’i ziyaret etti. Hem ülke hemde Kayseri gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Arslan, gazeteci Ali Türkaslan ve Selahattin Karakoç’a parti çalışmalarını anlattı.

Arslan’dan Kayseri Yerel Haber’e Ziyaret

Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Zülküf Arslan ve Basın Danışmanı Emre Akkuş Kayseri Yerel Haber Sahibi gazeteci Ali Türkaslan’ı ziyaret etti. Başkan Arslan ziyarette Ali Türkaslan’a ve Selahattin Karakoç’a Kayseri’de yaptıkları parti çalışmalarını anlattı. Türkiye’de gazetelerin ve televizyonların özgür olması gerektiğini dile getiren Başkan Arslan, “ Medya bizim için önemli bir unsur. Bizde medya kuruluşları ziyaret edip hem Kayseri hemde Türkiye meselelerini masaya yatırıyoruz. Bu noktada Gelecek Partisi olarak basına elimizden gelen desteği vermek istiyoruz. “dedi.

Yapılan seçimlerde AK Parti’nin gideceğini dile getiren Başkan Zülküf Arslan, “ Türkiye’de sıkıntılı işler yapılıyor. Yargıda büyük sorunlar var. Ekonomi çökmüş durumda. Vatandaş enflasyonun altında eziliyor. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda vatandaş seçimde üzerine düşeni yapacaktık. Ben Cumhur İttifakının yüzde 25 oy bile alamayacağını düşünüyorum. “şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER