Ataman’dan Nergis’e Sert Yanıt

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, “Osman Öcalan benim için Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşıdır.”diyen Ak Parti Milletvekili Hülya Nergis’e sert yanıt verdi. Ataman, “Mehmetçiğin kanı ellerinden damlayanlara ‘’Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır.’’ diyenler hakkında da fezleke hazırlayacak mısınız?”diye sordu.

Ataman’dan Nergis’e Sert Yanıt

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, “Gündeme şehrimizin sorunlarıyla değil de yaptığı gaflarla gelmeyi adet edinen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis çıktığı bir televizyon programında “Bu konuyu devletin yetkili kurumları değerlendirir. Osman Öcalan benim için Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşıdır. Öyle bir talebi var ise buraya gömülebilir. Ben bunda bir sakınca görmüyorum.” demiş. Ne hazindir ki bir milletvekili bir terörist başının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarıldığını bile bilmiyor ve bir terörist başına fütursuzca ‘’Benim için Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşıdır.’’ cümlesini kurabiliyor. Sonra da bizlere ahlak dersi, milliyetçilik dersi vermeye kalkıyorlar. Soruyorum sizlere; Mehmetçiğin kanı ellerinden damlayanlara‘’Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır.’’ diyenler hakkında da fezleke hazırlayacak mısınız? Merak ile bekliyoruz...”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet bayraktar
Ahmet bayraktar - 3 hafta Önce

Bu laf yenir yutulur mu peki. Kayseride olmayan vekilin gecim sıkıntısı yok tabi milyonlarca asgari ucretli gibi. Elbette bilgisi olmaz asgari ucretle.

SIRADAKİ HABER

banner289