banner257

BBP'den Muhtarlara Ziyaret

Büyük Birlik Partisi saha çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda BBP Heyeti Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ali Burul'u ziyaret etti. Başkan Buru, BBP heyetine istek ve taleplerini iletti. Burul, muhtarlıkların ticarethane olarak görülmemesini istedi.

BBP'den Muhtarlara Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nizamettin Şafak, İl Sekreteri Serhat Yalçınkaya, Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, Kadın Kolları Başkanı Aysel Okur ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zerrin Alkutay ile birlikte Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ali Burul'u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ali Burul, muhtarların yetkilerinin genişletilmesini, mahalle muhtarlıklarının ticarethane olarak görülmemesini, muhtarlıkların giderlerinin devlet tarafından karşılanmasını ve muhtarlıkların denetime tabi tutulmasını istedi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nizamettin Şafak ise misafirperverliği dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Ali Burul'a teşekkür etti. Muhtarların taleplerini dinlediklerini ve isteklerini not aldıklarını belirten Şafak, muhtarların taleplerini her platformda dile getireceklerini söyledi. Şafak, muhtarlara da başarılar dileyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER