banner311

Bedir: CEHAPE Kim, Helalleşme Kim?

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Helalleşelim” çıkışına Ak Parti’den sert yanıt gelmeye devam ediyor. Ak Parti Kayseri il Başkan Yardımcısı Av.Ramazan Bedir, yaptığı açıklamada, “CEHAPE‘ye ecdadımızın dâhi hakkı harâm olsun. Zira, Kemikleri sızlar.”dedi.

Bedir: CEHAPE Kim, Helalleşme Kim?

Ak Parti Kayseri il Başkan Yardımcısı Av.Ramazan Bedir, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Onca yıl Helal kelimesinden rahatsız olan CHP şimdi “Helalleşme” telaşına düşmüş. Parti örgüt lideri Kemal bey derin yaralar açtık. İtiraf ediyorum “Helalleşelim” bitsin gitsin demiş.. Yahu ciddi mi siniz? Bu bir suç ikrarı mı! Yoksa CHP vicdanı mı? Şimdi, açıklamaya bakınca 28 Şubattan,ikna odalarına Darbelerden, suikastlara bir çok konuda milletimizden CHP adına haklarını helal etmesi istenmiş. Doğal olarak,Kayseri milletvekili olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Özhaseki de CHP ye ve Kemal beye “ Hakkımı helal etmiyorum” karşılığını vermiş.. Bunun üzerine CHP’li Arık hamaset ile güttükleri. Helal-eşme balonunu Kayseri’de patlatarak, bir dönem Kemal beyce Meclis kürsüsünden iftiralara muhatap edilen Haseki başkanın “ unutmadım! Hakkım var, CHP’de ve Kemal bey de helal etmiyorum” cevabını içine sindiremeyen Sn Çetin Arık “ SAMİMİ “ olmadıklarını alenen ifşa etmiş..

BU TELAŞ VE ŞİRİN GÖZÜKME KAYGISI ANLAŞILAN CİDDİ KAYGI BOZUKLUĞU YAPMIŞ

Zaten bütün mesele de bu; “SAMİMİYET “ Fakat, CHP de olmayanda bu işte, yani; hukuken dahi iftiralardan aklanmış,Kemal beyden kazandığı tazminat ile de Kayserili hemşerilerimize sucuk dağıtan, efsane başkan haseki başkana Ez cümle ,hakkına girdiğiniz bir kimseye dahi tahammül etmeyerek hatta iftiraları devam ettirerek açıklamada bulunmak CHP vicdanı olsa gerek. Gerçi CHP’li Sn Arık’ın Kayseri modeli belediyecilik ile ezber bozan örnek hizmetlerin mimarı Haseki Bakanımıza karşı iftiraları ise,aklımıza siyasi şirinliği getiriyor..Ankara ya Şirin gözükme telaşı mı sardı..? Öyleyse eğer Bu telaş ve şirin gözükme kaygısı anlaşılan ciddi kaygı bozukluğu yapmış, Ne diyelim, Yazıklar olsun.

SİZİN, FETÖ İLE MÜCADELENİZİ 15 TEMMUZ GECESİ DARBEYİ TV KARŞISINDA MAÇ İZLER GİBİ İZLEMENİZDEN BİLİRİZ

Birde basma kalıp iddialar ile kutuplaştırmadan dem vuruyorsunuz. Bilmediğimizi mi zannediyorsunuz. Sizin adalet yürüyüşünüzü CHP’li Adalet bakanı Mehmet Moğultay zamanından biliriz !!Hakimlik sınavlarında örgütten değil de milliyetçilerden mi hakim alacağız “ örgütten alacağız.. Gün gelecek onlarda önümüzü açacak demesi dün gibi kulaklarımda çınlıyor. Sizin, Fetö ile mücadelenizi 15 Temmuz gecesi darbeyi TV karşısında maç izler gibi izlemenizden biliriz. Sizin, PKK ile mücadelenizi PKK’nın partisi HDP ile ortak olmanızdan biliriz. Sizin demokrasi mücadelenizi, Demirtaş’a ve Kavala’ya attığınız özgürlük naralarından biliriz. Sizin yolsuzluklarla mücadelemizi yolsuzluktan içerde tutuklu belediye başkanlarınızdan biliriz. Sizin diplomasi zaferlerinizi Türkiye yi yurt dışına şikayet eden mektup ve mesajlarınızdan biliriz.

BIRAKIN HAMASET KOKAN BU SAMİMİYET YOKSUNU AÇIKLAMALARI

Geçin bunları. Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz! Helalleşmek kim! CEHAPE kim ? Merhum Başbakan Adnan Menderes’ başta olmak üzere vesayetçi CHP zihniyetinin ön ayak olduğu Demokrasi şehitlerimizden ve milletimizden nasıl helallik alacaksınız. Eğitim hakkı elinden alınan baş örtülü ve İmam Hatipli kardeşlerimden nasıl helallik alacaksınız? HDP ile ortak olup, Devlet ve millet düşmanlarının hamiliğini yaparak PKK’nın şehit ettiği binlerce şehit anamızdan mı! Yetim bırakılan evlatlarımızdan mı! helallik alacaksınız.. ? Bırakın hamaset kokan bu samimiyet yoksunu açıklamaları. Sizi yürekten destekliyorum diyen ve iç barışı sağlayacağını deklere ederek ilk destek açıklaması PKK’nın partisi HDP eş Başkanlığı yapmış Demirtaş’dan gelmedi mi? Bu açıklamanızı neden bir şehit yakını ve Gazi desteklemiyor da eli kanlı bölücü terör örgütü olan PKK ‘nın partisi Demirtaş destekliyor ?

AKLIMIZLA ALAY MI EDİYORSUNUZ ?

At çamur, kalsın izi. ‘Helalleşiriz’bilâhare, Öyle mi! Güzel bir deyiş aklıma geldi; Hesaplaşmadan Helalleşme olmaz ! Haseki Bakanımızın dediği gibi, Kayseri‘li hemşerilerimize hakkımız sonuna kadar helal olsun. Hasbi olmayan, aksine hesabı olan CEHAPE‘ye ecdadımızın dâhi hakkı harâm olsun. Zira, Kemikleri sızlar.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ercan güneş
ercan güneş - 6 gün Önce

hasekiden başlayacak olursak" Ergenekon olayları ilk çıktığında hep şüpheyle baktım. Ama kendimle ilgili yapılanları gördüğüm zaman Türkiye’de görünenin dışında işlerin olduğunu fark ettim. Geri planda başka türlü tezgahlar kuruluyor. Birilerine senaryolar yazılıyor, ortaya atılıyor… Bütün bunlara yüzde yüz inandım, Allah’a iman eder gibi inandım" diyen, sonra da “Hak yerini buluyor, bir sürü gelişmeler oluyor. Belki biraz bazı insanlar bundan mağdur oluyor. Biraz sıkıntılar doğuyor. Adalet eninde sonunda yerini buluyor. Demek ki doğrusu böyleymiş. Yapacak başka bir şey yok. Bunun çilesini çekenlere geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden” sözünün hesabını versin sonra konuşuruz.

Mert Atarer
Mert Atarer - 6 gün Önce

 Kayseri milletvekilinizin aşağıda yaptığı açıklamanın henüź mürekebi kurumadı. Siz neyden bahsediyorsunuz.
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın ölümüne ilişkin kendisine yöneltilen bir soruya "Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı, öyle bir talebi var ise gömülebilir yani gömülmesinde ben bir sakınca görmüyorum" yanıtını verdi.

SIRADAKİ HABER

banner289