banner257

BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALDILAR

Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, partisinin il danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada paralel yapıyla olan mücadelelerinin süreceğini söyledi.

BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALDILAR
Melikgazi Kongre Salonu'nda düzenlenen AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Aralık Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı'na, Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer ile Pelin Gündeş Bakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, İncesu Belediye Başkanı Zekeriyya Karayol ve partililer katıldı. Burada yaptığı konuşmada çözüm sürecine değinen İsmail Tamer ise, "Şu an itibariyle çözüm sürecinin önemli adımları atılmış durumdadır. Yakın bir gelecekte sonuca ulaşmak an meselesidir. Bir daha analar ağlamayacak, askerlerimiz şehit olmayacak" dedi.

Paralel yapıyla olan mücadeleye deva edeceklerini vurgulayan Tamer, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Yaklaşık bir yıldan beri kendi gazetelerinde bize yapılan saldırılara bir şey demedik. Hiçbir şekilde cevap da vermedik. Ama yine bir algı operasyonu yapılmaya, basın özgürlüğü diye lanse etmeye kalktılar. Onda da, boylarının ölçüsünü aldılar. Paralel yapıyla olan mücadelemiz devam edecek. Bütçede ilk sırada 87,5 milyar TL ile Milli Eğitim yer aldı. 80,9 milyar TL sağlığa ayırmış olduk. 30 milyar TL ile Sosyal Güvenlik Kurumları'na ayrıldı. İste sosyal devlet olmanın koşulları bunlardır."
 
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2014, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER