banner257

Çalıksoy; "Delege Arkadaşlarıma Güveniyorum"

Cumhuriyet Halk Partisi’nde başlayan kongreler öncesi siyasi kulislerde ilçe başkanlıkları için birçok kişinin ismi geçiyor. Talas İlçe Başkanlığına aday olan İş adamı Mustafa Çalıksoy, “Önce Talaslılar ve partilimiz ne istiyor onu sormak lazım” şeklinde açıklama yaptı.

Çalıksoy; "Delege Arkadaşlarıma Güveniyorum"

Kongre sürecinde, CHP Talas İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan İş adamı Mustafa Çalıksoy, halkla iç içe, il ve genel merkezle koordineli çalışabilecek bir ilçe yönetimine gereksinim duyulduğunu belirterek, bu aşamada Talaslıların ve partililerin ne istediğini dikkate almak gerektiğini söyledi.

Daha önceki dönemlerde de CHP Talas İlçe Başkanlığı görevinde bulunan iş adamı Mustafa Çalıksoy, Cumhuriyet Halk Partisi Talas İlçe Başkanlığı’na, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde Talas belediye başkanlığını partisine kazandırmak ve İlçeye hizmet için yeniden aday olduğunu söyledi. Meseleyi ilçe başkanlığı meselesi değil, mevcut koşullarda ülke meselesi olarak gördüğünü ifade eden Mutafa Çalıksoy, “Delegelerimizin sağduyusuna güveniyorum. Sosyal Demokrat ilkelere inanmış 157 delege arkadaşlarımın, öncelikle doğru, çalışkan ve ilçesine sahip çıkan kişilerle, tabandan yukarıya doğru donanımlı, aynı zamanda çalışmaya da istekli genç ve kadınların çoğunlukta olduğu kadrolara yer destek vereceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu. Kongrelerin delege seçimlerinden başlayarak yukarıya doğru şekillendiğini belirten Çalıksoy, “Doğru delegelerin doğru ilçe başkanını seçeceğine inanıyorum” dedi.

,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306