banner257

Çetinkaya: 2023’de İktidar Olacağız

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Ve İlçe Örgütlerinin ortaklaşa düzenledikleri, partiye yeni üye katılım töreni başarıyla gerçekleştirildi.

Çetinkaya: 2023’de İktidar Olacağız

Törene CHP, Pınarbaşı İlçe Başkan Eser Çetinkaya ile bölgeden çok sayıda partili de katıldı. Önceki gün Kayseri Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi üye katılım töreni düzenlendi. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Gonca Yelda Orhan ve parti üyelerinde katıldı. Partili olan vatandaşlara rozetlerin takıldığın törene Cumhuriyet Halk Partisi Pınarbaşı İlçe Başkanı Eser Çetinkaya ile çevre mahallerden gelen çok sayıda partili de katıldı.

Kayseri İl ve İlçe örgütlerinin düzenlediği üye katılım törenine ilçe örgütü ile birlikte tam kadron katılan CHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Eser Çetinkaya ,”Cumhuriyet Halk Partimiz her geçen gün büyüyor,olduğunu görmekten mutluluk duyoruz.Halkımızın partimize olan desteği artıyor, 2023 genel seçimlerinde iktidar olacağız”şeklinde konuştu.Haber-Selahattin KARAKOÇ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER