banner257

CHP Milletvekili Çetin Arık Mazbatasını Aldı

7 Haziran’da yapılan 25'inci dönem milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Kayseri Milletvekili seçilen Çetin Arık, Adalet Sarayı’nda mazbatasını aldı.

CHP Milletvekili Çetin Arık Mazbatasını Aldı
7 Haziran’da yapılan 25'inci dönem milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kayseri Milletvekili seçilen Çetin Arık, Adalet Sarayı’nda mazbatasını aldı.

Kayseri Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda yapılan mazbata töreni öncesinde CHP’liler İl Başkanlığı'nda toplandılar ve Adalet Sarayı’na kadar yürüdüler. Burada CHP İl Başkanı Mustafa Ayan ve milletvekili seçilen Çetin Arık’la buluşan partililer, Konferans Salonu’na geçtiler. Milletvekili Arık ve İl Başkanı Ayan, bu arada partililere, Konferans Salonu koridorlarında karşılaştıkları kişilere ve gazetecilere karanfil verdiler. Bir süre sonra salona gelen İl Seçim Kurulu Başkanı Buket Sicimligiller, Kayseri’de huzurlu ve adil bir seçim olduğunu, bu nedenle Seçim Kurulu’nda görev alan tüm çalışanlara teşekkür ederek, Arık’ın çerçevelenmiş mazbatasını verdi. Arık da, mazbatasını aldıktan sonra öperek alnına koydu. Arık’ı tebrik eden İl Başkanı Ayan, huzurlu ve adaletli bir seçim süreci yaşanmasından dolayı İl Seçim Kurulu’na teşekkür ederek, "Başımızdaki tüm belalardan kurtulmak umuduyla, seçimlerin ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum’’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER