banner257

Coşkun: Bu Anlayış Kabul Edilemez

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun Kayserili bazı vekillerin son zamanlarda yaptığı açıklamalara sert tepki geldi.

Coşkun: Bu Anlayış Kabul Edilemez

Baki Coşkun, “Kayseri milletvekillerimiz sık sık açıklamalarda bulunuyorlar. Maalesef hep birlikte müşahede ediyoruz ki vekillerimizin vatandaşın derdine dair bir kaygıları yok, milletin asıl gündeminden habersizler. Vatandaşın derdini kendisine gündem yapmayan kişiden vekil olmaz. Özellikle son dönemde elektriğe, doğalgaza, akaryakıta ve bilumum gıda ürünlerine gelen zamlar vatandaşımızın belini bükmüştür. Alım gücü azalan vatandaş şehrin vekillerinden bir ümit, bir moral beklerken, bazı vekillerin asgari ücretin ne olması gerektiğine dair fikirlerinin dahi olmayışını halkımızın takdirine bırakıyoruz. Milletten kopuk milletvekili anlayışı son bulmalıdır. Halkına tepeden bakan halkın sorunlarına kulak tıkayan milletvekillerini şehrimiz hak etmiyor. Sadece Cumhurbaşkanımız açıklama yapacak bizde televizyondan takip edeceksek milletvekilleri ne için var?” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Baki Coşkun, “Yine diğer eski bir bakanımızın toplumun değerleri ile taban tabana zıt bazı kesimleri meşru gösterecek açıklamalar yapmasını ise şiddetle reddediyoruz. Toplumun değer yargıları bellidir. İnancımızın hoş görmediği gayri ahlaki tavır ve davranışların toplum kesimlerinde yaygınlaşmasına sebep olacak açıklamalar yapmak bu necip millete yapılacak en büyük kötülüktür.” diyerek Kayserili milletvekillerine bir uyarı da bulundu. “Sayın vekillerimizi yaptığı talihsiz açıklamalar konusunda uyarıyoruz. Halkımız sizden hizmet bekliyor her gittiğiniz ortamda yeni bir gaf yapmanızı değil, halkın değerlerine sahip çıkmanızı ve haklarını korumanızı istiyor.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289