İncetoprak Sert Konuştu!

İP Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman’ın, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in geçmiş yıllarda attığı twitler üzerine yaptığı açıklamaya cevap gecikmedi. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “İP Kayseri İl Başkanı, gerçekte kendi kirli suretlerini ve rezil hallerini dışa vurmuştur” ifadesinde bulundu.

İncetoprak Sert Konuştu!

Bahse konu twitlerin hiçbirisinin unutulmuş twitler olmadığını tam aksine tarihin hakikatini yansıtan, Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in duruşunu doğrulayan twitler olduğunu açıklayan MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “Biz dün de PKK ile beraber olunmasına karşı duruyorduk, bugün de karşıyız! MHP, Ak Parti ile birlikte Cumhur İttifakıyla PKK terör örgütünün başını hem içerde hem de dışarıda ezmeye devam ediyor. Teröristler bizden kaçacak delik arıyor. İP’li Ataman, Bilmiyorsan söyleyelim, savunduğunuz PKK’lıların tamamının başını eziliyor ve şanlı askerimiz Kandil dağına Türk Bayrağı dikmek üzere ilerliyor. Hayırdır, rahatsızlığınız ve hazımsızlığınız bu yüzden mi?” dedi.

İncetoprak, “Peki siz ne yapıyorsunuz? Dün nerdeydiniz, bugün neredesiniz?” diye sorarak açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Biz teröristle görüşme, konuşma ve müzakere olmaz, mücadele edilmelidir derken, bugün dediğimizi sürdürüyor ve yapıyoruz. Sebati Ataman sen ve partin ise PKK terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’yi koruma ve aklamakla meşgulsün. Partin İP, HDP’yi meşru gördüğünü ve mecliste olması gerektiğini açıkladı. Sizi bu derece PKK sevici ve koruyucu konuma getiren nedir? Senin genel başkanını Cumhurbaşkanlığı adaylığından geri çektiren ve ortalıktan sıvışmasını sağlayan kimin iradesidir? CHP’nin emir eri konumuna nasıl geldiniz? Kim sizi kandırdı? Kimin oyuncağı haline geldiniz? Hiç utanmıyor musunuz? Proje Partisi olduğunuz artık tescillendi! Sizin varlığınız artık PKK’nın hayata tutunması için sergilenen varlıktır, hepiniz bu yolun kurbanısınız! Genel başkanınız hani Cumhurbaşkanı adayıydı? Ne oldu, kimi aşamadınız?”diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289