banner257

İncetoprak’tan “Biletçi Başkan” Yakıştırması!

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak ile CHP İl Başkanı Ümit Özer arasındaki söz düellosu devam ediyor. “Bize kimse milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın”diyen Özer’e, İncetoprak’tan yeni bir yanıt geldi. İncetoprak, Özer’e “Biletçi başkan” yakıştırmasında bulundu.

İncetoprak’tan “Biletçi Başkan” Yakıştırması!

CHP ve MHP arasındaki söz düellosu dozunu arttırarak devam ediyor. MHP İl başkanı Adnan İncetoprak yaptığı açıklama ile CHP İl Başkanı Ümit Özer’e yeniden yanıt verdi. “Söz konusu Türkiye Cumhuriyeti Devleti olunca hiçbir siyasi menfaat gözetmeksizin, bu ülkenin bekası adına her türlü fedakârlığı yapacağımızı defaatle söyleyip ve fiiliyata dökmüştük. Anlaşılan bir kez daha CHP İl Başkanı nezdinde ve tane tane anlatmamız lazım. “diyen İncetoprak şunları söyledi: “ Milliyetçi Hareket Partisi alelade siyasi bir parti değildir. Siyasi tarihimize bakıldığı zaman görülecektir ki devletimizin iç ve dış tehditlerle kıskaca alınmaya çalışıldığı her dönemde, partimiz siyasi önceliklerini bir kenara bırakıp vatan gayretine düşmüştür. Bu uğurda gece uyumadan gündüz yorulmadan, yapılan tüm makam ve mevkii tekliflerini elimizin tersiyle iterek Türk Milleti'nin bekasına hizmet ettik, ediyoruz. Dün ne dediysek de söylediklerimizin hâlen arkasındayız. Amma velakin konu Türk Milleti'nin bekası olunca Milliyetçi Hareket Partisi'nin her ne olursa olsun yapamayacağı fedakârlık yoktur.

“ÜLKEMİZE YÖNELEN İÇ VE DIŞ TEHDİTLERİ BERTARAF ETME ÇABASINA ORTAK OLDUK”

Bunun sonucunda da Cumhur İttifakı olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ile birlikte ülkemize yönelen iç ve dış tehditleri bertaraf etme çabasına ortak olduk. Büyük Türk Milleti de üstün feraseti ile 24 Haziran 2018 tarihinde bu girişimi onayladı. Bugün kentlerde PKK saldırıları gerçekleşmiyor, şehit cenazelerimiz gelmiyorsa, Azerbaycan'da, Libya'da, Irak'ta Suriye'de ve coğrafyamızda Türkiye olmadan bir politika yürütülemiyorsa bu Cumhur İttifakı sayesindedir.

“TÜRK DÜŞMANI SAZ ARKADAŞLARIYLA KORO OLUŞTURMUŞTUR”

Biz tüm bunları yaparken CHP ise HDP başta olmak üzere bilumum 'Türk' düşmanı saz arkadaşlarıyla koro oluşturmuştur. Sonu gelmekte olan terör örgütlerine el uzatan bu zihniyet, yıllarca Türk topraklarında gölge oyunu oynatan hain odakların göz bebeği hâline gelmiştir. Hanımefendi iyi biliniz ki, MHP 52 yıllık tarihiyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ve onun büyük milletinin sigortasıdır. Atatürk üzerinden milletimizin temiz duygularını istismar etmenize müsaade etmeyeceğiz. PKK'nın Suriye uzantısı YPG'ye "Terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum." diyen, 'Mavi Vatan'ı 'yayılmacı tutum' diye nitelendiren, Karabağ'da Ermeni zulmüne uğrayan kardeşlerimize 'cihatçı savaşçılar gidiyor' diyecek kadar menfaat hırsıyla aşağılaşan sizin parti temsilcileriniz hanımefendi. Gözler yaşartan (!) vatan sevginiz, PKK iltisaklı kanalların ve yurtdışından fonlanan medyanın vazgeçilmez ekran yüzü genel başkanınız "Anayasanın ilk 4 maddesi değiştirilebilir" dediğinde hangi ahvaldeydi acaba?

“PKK ELEBAŞI MAZLUM KOBANİ'NİN TARAFINIZA DESTEK AÇIKLAMALARINI PARTİ BİNANIZIN GİRİŞİNE Mİ ASTIRACAKSINIZ?”

'Helalleşme' diyerek mucit edasıyla ortaya düşen genel başkanınız, PKK'lı duran Kalkan'ın sunduğu şartları kabul edecek misiniz?

Milli bütünlüğümüz ve sınır muhafazamız için Meclis'te tezkereye 'hayır' derken bir diğer PKK elebaşı Mazlum Kobani'nin tarafınıza destek açıklamalarını parti binanızın girişine mi astıracaksınız?

Peki ya kasetle genel başkan olup, terörist seviciliği postuyla Türk Milleti'nin kalbi olan yüce Meclis kürsüsünde daha dün olmadık edepsizliği yapan genel başkanınızı nereye koyacağız?

“EN KISA ZAMANDA DA SİZE YAKIŞANI YAPACAĞINIZDAN ŞÜPHEMİZ YOKTUR”

Kayseri'den kalkıp bir başka şehrin belediye başkanını savunuyorsunuz. Kamuoyunun sizden beklentisi sıradaki hamlenizin de tıpkı genel başkanınız gibi 'Terörist Demirtaş özgürlük talebi' olmasıdır. En kısa zamanda da size yakışanı yapacağınızdan şüphemiz yoktur. En iyisi mi siz MHP ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli hakkında boyunuzu aşan cümleler yerine, terörist Demirtaş'ın miting çağrısı üzerine hareket geçip Mersin'e gitmek isteyen partililerinize bilet kesin sayın 'Biletçi Başkan'.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Bayraktar
Ahmet Bayraktar - 13 ay Önce

Bir talimatla göreve gelmiş il başkanı olarak hiç Hakkariye gittiniz mi. Güneydogu ve doguda kaç kenti gördünüz. Madem vatanı çok seviyorsunuz tüm oraları biliyor olmalısınız. Zamanında akpden hesap sormazsa namert olacağını ifade eden genel başkanınız akpden ne zaman hesap soracak. Bu sorulara cevap bekliyoruz sayın başkan.

SIRADAKİ HABER