banner257

İncetoprak’tan Özer’e Sert Sözler

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’e sert sözlerle yanıt verdi. İncetoprak, “Sizin ayıbınız size yeter hanımefendi.”dedi.

İncetoprak’tan Özer’e Sert Sözler

İncetoprak yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “CHP İl Başkanı hanımefendi, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'yi ve partimizi eleştirebilmek adına Kayseri'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın hamiliğine kalkışmış. Hanımefendi illa ki bir beyanda bulunacaksa bu beyan, CHP Genel Başkanı'nın sözde 'helalleşme' edasıyla ortaya çıkarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk dönemini karalamasına dair olmalıdır. Terör suçundan hüküm giymiş Selahattin Demirtaş'ın serbest kalması için, HDP'den çok nefes tüketen CHP'nin il başkanı kalkıp bizlere adalet, kanun dersleri vermesin. Bir teröristi adaletin elinden almak için gün aşırı boğaz patlatırken bize hukuk dersi vermeye kalkışmasın. Grup Başkanvekiliniz Engin Altay'ın "HDP'nin PKK ile ilişkisi varsa minimalize etmesini ben de isterim" beyanının ardından terörist Demirtaş'ın cezaevinden yaptığı çağrı üzerine, Mersin'de HDP dahil 7 benzemez olarak yaptığınız ortak şovunuzu Türk Milleti ferasetiyle süzmüş kararını vermiştir. Hanımefendiye ikazımızdır; yüksekten düşüyorsunuz fakat uçtuğunuzu zannediyorsunuz. Yere düşünce Türk Milleti'nin bağrından çıkan can acıtıcı gerçeklerle yüz yüze geleceksiniz. Bu cahilane miyopluğunuz neticesinde aziz Atatürk'e ve ülkemize ihanet ediyorsunuz, bari dikenli dilinize kimseyi dolamayınız. Sizin ayıbınız size yeter hanımefendi."dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa baş
mustafa baş - 13 ay Önce

incetoprak bey, genel başkanınız şu an ittifak ortağı olduğunuz partinin genel başkanına hesap sordu mu. hani bir ara hesap sormazsam namerdim demişti. yine ittifak ortağınız partinin milletvekillerinden biri osman öcalan Türkiye'de gömülebilir demesi hakkında ne düşünüyorsunuz. milliyetçiliği ayakları altına alan bir parti lideriyle ortak hareket edilmesi hususunda, adında ve felsefesinde milliyetçilik olan bir parti olarak ne diyorsunuz.. ülkenin parasını pul edilmesine milliyetçi muhafazakar iktidarınız ne diyor bunları da açıklar mısınız? milliyetçilik söylemle olmaz eylemle olur.

SIRADAKİ HABER