banner311

Kılınç: Develi Sahipsiz mi?

Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç "Develi bu kadar sahipsiz mi?” diyerek sert eleştirilerde bulundu.

Kılınç: Develi Sahipsiz mi?

Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç "Yılan hikayesine dönen hastane nihayet bitme noktasına geldi, gelmesine geldi ama; Kayseri Eğitim ve araştırma Hastanesi'nin bir tır dolusu 2. el yataklarının yeni hastanemize konmak için Develi'ye geldiği şuanda bir depoda bekletildiği bilgisi bize gelmiştir. Sayın Cabbar'a şunu sormadan edemiyorum yeni hastaneye 2. el yatak olur mu?

Bu hastane İki defa ihaleye çıkarıldı, ilk ihalede üstlenici firma gününde teslim edemedi 60 gün ek süre ve 10 trilyon ek para talebinde bulundu, 60 gün ek süre verildi, 10 trilyon ek parada verildi mi? verildiyse 10 trilyon nereye harcandı? İkinci ihalede yapıldı 2. ihale verilirken anahtar teslim verilmedi mi? eğer anahtar teslim verildiyse neden Kayseri Eğitim ve araştırma hastanesinde kullanılmış 2. el yataklar yeni hastanemize konmaya çalışılıyor? Neden alel acele tam bitmeden teslim alınmak isteniyor, eğer teslim alınırsa eksikleri kim tamamlayacak? Develi bu kadar sahipsiz mi?” diyerek sert eleştirilerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289

banner305