banner257

Meclis Toplantısında Duygusal Anlar

Melikgazi Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye kanununun 20. maddesine istinaden 2017 yılı Kasım ayı meclis toplantısını yaptı. Meclis gündeminde 16’sı ek olmak üzere toplam 43 gündem maddesi görüşüldü.

Meclis Toplantısında Duygusal Anlar

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, başkanlığında toplanan Kasım ayı olağan meclis toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı. 43 madde oylanırken, 21 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi

Şehit Polis Memuru Ahmet Alp Daşdemir

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç Meclisimizce şehrin ekonomik gelişmesine ve imar hareketliğine hız kazandıran gündem maddeleri yine oybirliği ile onaylandı. Söz konusu, vatandaşa hizmet ve yatırım olunca meclis kararları hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve oylanmaktadır. Bugün ayrıca Meclisimiz Diyarbakır’da Şehit Düşen Polis memuru Ahmet Alp Taşdemir’in aziz anısına hazırlanan ve babasının mağrur konuşmasını içeren sosyal medya paylaşımı ile büyük ilgi gören video gösterisi sunumu yapıldı. Bu sunum ile Şehitlerimiz bir kez daha minnet ile anılarak Kur-an’ı Kerim tilaveti okundu. Bundan dolayı şehrimiz ve ülkemizin geleceği, birlik ve beraberliğimiz adına meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310