banner257

MHP’de İstifa Şoku!

MHP’de İstifa Şoku!

MHP Milletvekili Baki Ersoy katıldığı bir televizyonda, “Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletin belini büküyor. Bunlar gerçek. Bunları görmemezlikten gelemeyiz.”sözlerini sarf etmiş ve disipline sevk edilmişti. Bu olayın sıcaklığı yaşanırken MHP’de istifa şoku yaşandı. Baki Ersoy’a destek için istifa eden İş adamı Sedat Kılınç, sosyal medya hesabında neden istifa ettiğini açıkladı. Kılınç, “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.”dedi.

MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy’un sarf ettiği sözlerden dolayı disipline sevk edilmesi bir çok kesim tarafından tepki ile karşılandı. MHP’de bu olay yaşanırken bir de istifa haberi geldi. MHP Milletvekili Baki Ersoy’a yakın isimlerden olan iş adamı Sedat Kılınç, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Yaşanan bu istifa MHP’de şok etkisi yaşattı. İstifanın milletvekili Baki Ersoy’a yapılan haksızlıktan dolayı olduğu belirtildi. istifa ile ilgili sosyal medya hesabından sert sözlere yer veren Sedat Kılınç şunları söyledi: “ Milletvekilinin asli görevi milletin hakkını korumak, derdine tercüman olmak, Sorunlarına çözüm bulmaktır. Dün MHP milletvekili Baki Ersoy vekili olduğu milletin yüksek enflasyondan dolayı beli büküldü dediği için disipline sevk edildi. Bende geçmişte benzer eleştiriler yaptığım İçin parti yönetiminden uyarılar almıştım. Söylediğine bakıyorum doğrumu evet doğru. Millet perişan, geçinemiyor, alım gücü kalmadı. Beni disipline sevk etmenize de gerek yok. Partim olan MHP den istifa ediyorum. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Biz Her zaman hakkın yanında olacağız. Doğruyu söylemeye devam edeceğiz.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin Şahin
Selahattin Şahin - 2 ay Önce

Sayın milletvekilim baki ersoy doğru söylemiş MHP li olarak baki beyi destek liyorum haksızlığa susan dilsiz şeytandır halk olarak pahalılık belimizi büktü

Bekğr bildık
Bekğr bildık - 2 ay Önce

Aynen sedad senın gıbı seytandır
Suad altın ınşaattakı
Alacalı işlere susan sen degılmısın
El haya
Mınel ıman
Hayası olmayanın imanı olmaz
Hırsız sedat
EN son Konusacak adamsın
Ne mutlu Mhp ye kı
Bır
Hırsızdan kurtulmuş

Türkeş'in askerleriyiz
Türkeş'in askerleriyiz - 2 ay Önce

Mevcut MHP yönetimi 25 yıldır mmhp ye hicbir faydası olmamıştır 25yıldır MHP nın parcalanmasına ve bölünmesi icin calışmışlardır mevcut MHP yönetimi nın isdegi yönde caba gösdermezsen ve bahcelinin isdedigi yönde konuşma yapmazsan ilde daha önce genel kurulta isdediler diye balda Meral Akşener ve Koray Aydın derviş oglu ümüt bozdag binlerce kişiyi ardından cemal beyi ve şimdide baki ersoyu ihrac ediyor bahceli yönetimi bahceli yönetiminin amacı bahceli yat derse yatacak sınız kalk derse kalkacaksınız bahceli beyaza kara diyorsa herkes kara diyecek yoksa MHP den ihrac edilirsin şuanki yönetimin isdedigi susacaksın eleşdirmiyeceksin meclisde mualefet millet icin yararlıda olsa hayır diyeceksin ama ikdidarın getirdiği teklif millet icin zararlıda olsa evet diyeceksin bahceli yönetiminin zihniyeti bu ve ayrıca ülkücüleri bir nirine düşürüp parcalamak ve MHP yi türk siyasetinden silmekdir inşAllah tüm MHP teşkilatları artık koltuk ve bahceli sevdalısı degil vatan ve millet ve milliyetci sevdalıları yola birlik beraberlik icin mücadele eder bu bahceli yönetimin den kurtuluş şa errer aynı 25 yıl öncesi MHP yönetimi ne kavuşuruz inşAllah .

SIRADAKİ HABER

banner340