banner311

Narin: Engellemeler Bizi Yıldıramaz

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin Genel Başkan Fatih Erbakan’ın Kayseri ziyareti sonrası teşekkür mesajı yayınladı. Önder, “Hiçbir engellemeler bizi Milli Görüş davasından yıldıramaz.”dedi.

Narin: Engellemeler Bizi Yıldıramaz

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikli olarak Pazar günü Yeşilhisar İlçe Başkanımız Mehmet Akif Çetin’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyor konunun takipçisi olacağımızı buradan bildiriyor kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Genel Başkanımızın ziyaretleri sonrası yapılan bu saldırı akıllarda soru işaretlerine neden olmuştur. Zaman zaman diğer ilçelerde de yaşadığımız olaylar bilinsin ki takibimiz altındadır ve zamanı geldiğinde hukuki işlemler başlatılacaktır. Hiçbir engellemeler bizi Milli Görüş davasından yıldıramaz.

Genel Başkanımız Fatih Erbakan üç gündür Kayseri de Refah rüzgarı estirmiştir. Karşılama anından yolcu ettiğimiz ana kadar Genel Başkanımızın bereketi hissedilmiştir. Gösterilen ilgi ve alaka iktidarın habercisidir. Yaptığımız şehir turu, Cuma namazı çıkışı gösterilen ilgi, ilçe ziyaretlerinde karşılaştığımız tablo bunun delilidir. Birçok siyasi partinin yapamayacağı güzellikte bir program yapılmış, dolu dolu üç gün geçirilmiştir. Genel Başkanımızın üç günlük ziyaret programı kapsamında Tomarza, Develi, Yahyalı, Yeşilhisar ve İncesu ilçelerimizi ziyaret ettik. İlçe teşkilâtlarımız ile birlikte buralarda bulunan esnaflarımızı dinledik onların dertleri ile dertleştik. Sıkıntılarını dinlediğimiz vatandaşlara çözüm önerilerimizi anlattık, Yeniden Refah iktidarında uygulamaya koyacağımız projelerden bahsettik.

Ziyaret ettiğimiz ilçelerdeki vatandaşlarımızın Genel Başkanımıza ve partimize olan ilgisi görülmeye değerdi. Programımız kapsamında ikinci gün gerçekleştirdiğimiz basın toplantısında Kayserimizin değerli basın mensupları Genel Başkanımız ile buluşmuş hem kendisini yakınen dinlemiş hemde diledikleri soruları sorma imkanı sağlamışlardır. Programımızın üçüncü günü gerçekleştirdiğimiz sivil toplum kuruluşları ile olan kahvaltımızda ise Kayserimizin önde gelen STK’ları ile bir araya geldik. Bütün STK’larımız ile buluşamasak ta birçoğu ile birlikteydik. İnşallah ilerde daha büyük bir toplantı daha geniş kapsamlı bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

Şehrimizde gerçekleştirdiğimiz programa yoğun çalışma temposuna rağmen bizleri kırmadan üç gününü ayıran, üç gün boyunca dur durak bilmeden sürekli programlara katılan, nezaket ve zarafet örneği , milli görüşün lideri , inşallah ikinci Cumhurbaşkanımız, kıymetli Genel Başkanım Dr. Fatih Erbakan’a, programlarımıza katılan Genel Merkezimizde görev alan kıymetli Başkanlarımıza teşekkür ederim. Genel Başkanımızın Kayseri ziyaretinde bizleri misafir eden başta Kayseri valimiz Sayın Şehmus Günaydın’a, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Genel Başkanımızın Kayseri gelişinden gidişine kadar görev alan bütün Emniyet mensuplarımıza teşekkür ederim. Genel Başkanımızın basın toplantısına olabilecek en yüksek katılımı sağlayan Kayserimizin değerli basın mensuplarına ve Haber ajanslarına, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Metin Kösedağ’a, Yerel Radyo ve Dergilerimizin temsilcilerine teşekkür ederim.

Genel Başkanımızın Kayseri ziyaretine iştirak eden İl Binamızın açılışına, Genel Başkanımızın karşılamasına, ilçe ziyaretlerine büyük teveccüh gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Genel Başkanımızın Kayseri ziyareti organizasyonunda görev alan, planlayan, görünmez kahramanlarımız olan, önderlik etmekle guru duyduğum Yeniden Refah Partisi İl Yönetimine, birim Başkanlarıma, İlçe Başkanlarıma, İlçe Teşkilâtlarımızın her birine teşekkür ederim . Böylesi güzel programlarda tekrar buluşmayı inşallah Allah nasip eder. Programlar esnasında unuttuğumuz atladığımız kim varsa şimdiden özür dileriz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289