banner311

Narin: İşi Horoz Dövüşüne Çevirdiler!

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanlığında, partinin Hanım Kolları ve Gençlik Kolları tarafından aşure ikramı etkinliği düzenlendi.

Narin: İşi Horoz Dövüşüne Çevirdiler!

Tertip edilen etkinlikte YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, YRP Kayseri Hanım Kolları Başkanı Fikriye Narin, partinin hanım kolları ve gençlik kolları üyeleri, diğer parti üyeleri, davetliler ile vatandaşlar katıldı. Düzenlenen etkinlikte konuşma yapan YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, “Bizler YRP olarak hanımıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla Kayseri’ye hizmet etmeye başladık. Gece gündüz demeden hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizim Kayseri için, Türkiye için derdimiz var. Kayseri’nin ve Türkiye’nin sorunlarını bilen kadrolarla, halkın içerisinde halk gibi yaşayan siyasetçilerle başarmak için yola çıktık. Fatih Erbakan liderliğinde, Necmettin Erbakan’ın çizmiş olduğu “Milli Görüş” yolunda gitmeye devam ediyoruz. Türkiye “Refah”ı yeniden yaşamaya başlayacak. Buradaki hanımefendiler, bunun bir işaretidir” diye konuştu.

Narin, konuşmasını “Diğer siyasi partiler sadece horoz dövüşüyle, birbirini suçlamayla, çözüm üretmeden iş yapmaya çalışıyorlar. Bu da vatandaşımıza kat kat zarar veriyor. Biz polemiklerden uzak duruyor ve Erbakan hocamızın söylediği gibi “biz ve diğerleri” çizgisinde 1969’da başlayan davamızı devam ettirerek; X-Y-Z kuşağı ayırt etmeden, zamanın ve teknolojinin imkanlarını kullanarak ilerliyoruz.”dedi. Yapılan konuşmaların ardından hanım kolları üyeleri, etkinlik katılımcılarına aşure ikramında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289